Smysluplné rozhovory

Webová stránka značky: Smysluplné rozhovory

Za projektem Smysluplné rozhovory stojí Vítek Novotný, který jej začal v roce 2017 v Brně. Původně chtěl vlastně zaexperimentovat a vyzkoušet, co se stane, když se setkají lidé, kteří se vzájemně neznají a začnou si povídat o důležitých, hlubokých a možná až intimních tématech. Nebo taky o tématech, nad kterými ještě nikdy v životě nepřemýšleli. Zpětná vazba byla famósní, takže se z jednorázového experimentu stalo pravidelné setkávání, které se postupem času rozšířilo i do dalších měst. 

Vítkova myšlenka je jednoduchá - dát lidem příležitost a prostor znovu si povídat. Dneska sice máme kopu komunikačních prostředků, na samotné podívání ale zbývá čím dál tím méně času (a možná i ochoty?). Spousta rozhovorů se odehrává dost povrchově, ubývá upřímných sdělení. Podle Vítka se naše sny, bolesti, touhy a trápení skrývají právě za hranicemi běžných konverzací. 

Projekt Smysluplné rozhovory jsou vlastně pravidelným setkáváním lidí, kteří se většinou navzájem neznají, ale mají společné, že se rádi baví a že rádi přemýšlí o hlubších tématech. Cílem Smysluplných rozhovorů je povzbudit a podpořit lidi v hlubších a hodnotnějších konverzacích a rozvíjet tak hlubší vztahy.

Vítek už zvládl uskutečnit 104 setkání, kde padlo 1058 otázek a prošlo jimi 672 spokojených účastníků. 

Na setkání může dorazit opravdu kdokoli, jsou tu pro ty, kteří chtějí poznat nové zajímavé lidi a užít si přátelskou atmosféru. Účastníci získají příležitost přemýšlet o důležitých tématech ve svých životech a načerpají spoustu inspirace. 

A kdo se na osobní setkání pořád ještě necítí, může začít sám doma. Třeba před zrcadlem nebo s partnerem, pomohou mu k tomu Smysluplné karty. 

Vítek-Novotný-1 Meeting

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
5b scaled 1095/PRO

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem