Smysluplné rozhovory

Webová stránka značky: Smysluplné rozhovory

Za projektem Smysluplné rozhovory stojí Vítek Novotný, který jej začal v roce 2017 v Brně. Původně chtěl vlastně zaexperimentovat a vyzkoušet, co se stane, když se setkají lidé, kteří se vzájemně neznají a začnou si povídat o důležitých, hlubokých a možná až intimních tématech. Nebo taky o tématech, nad kterými ještě nikdy v životě nepřemýšleli. Zpětná vazba byla famósní, takže se z jednorázového experimentu stalo pravidelné setkávání, které se postupem času rozšířilo i do dalších měst. 

Vítkova myšlenka je jednoduchá - dát lidem příležitost a prostor znovu si povídat. Dneska sice máme kopu komunikačních prostředků, na samotné podívání ale zbývá čím dál tím méně času (a možná i ochoty?). Spousta rozhovorů se odehrává dost povrchově, ubývá upřímných sdělení. Podle Vítka se naše sny, bolesti, touhy a trápení skrývají právě za hranicemi běžných konverzací. 

Projekt Smysluplné rozhovory jsou vlastně pravidelným setkáváním lidí, kteří se většinou navzájem neznají, ale mají společné, že se rádi baví a že rádi přemýšlí o hlubších tématech. Cílem Smysluplných rozhovorů je povzbudit a podpořit lidi v hlubších a hodnotnějších konverzacích a rozvíjet tak hlubší vztahy.

Vítek už zvládl uskutečnit 104 setkání, kde padlo 1058 otázek a prošlo jimi 672 spokojených účastníků. 

Na setkání může dorazit opravdu kdokoli, jsou tu pro ty, kteří chtějí poznat nové zajímavé lidi a užít si přátelskou atmosféru. Účastníci získají příležitost přemýšlet o důležitých tématech ve svých životech a načerpají spoustu inspirace. 

A kdo se na osobní setkání pořád ještě necítí, může začít sám doma. Třeba před zrcadlem nebo s partnerem, pomohou mu k tomu Smysluplné karty. 

Vítek-Novotný-1 Meeting

4 položek celkem
5a scaled
Smysluplné karty
Skladem (1 ks)
360 Kč
SR01
SR pro cestovatele scaled
360 Kč
SR05
5c scaled
360 Kč
SR03

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení