Tibibiri

Webová stránka značky: Tibibiri

Tibibiri je fair trade projekt s produkty z moringy olejodárné, kterou pěstuje svépomocný spolek žen v Etiopii v režimu zodpovědného zemědělství a s dodržováním tradičních metod. 

Zakladatelé firmy Tibibiri do Etiopie pravidelně jezdí, místní farmáře a zpracovatele kontrolují, školí a kladou důraz na kvalitu produktů a fair trade principy. Mají za cíl podpořit úsilí tamního spolku sedmnácti žen v pěstování, sklízení a sušení moringy v etiopské oblasti kolem Arba Minch. Pozitivní dopady projektu se ale stále rozšiřují a už se zdaleka nejedná o podporu "pouze" zmíněných sedmnácti žen, ale dnes už také celých etiopských rodin. Projekty Tibibiri prospívají i krajině, protože se zvýšeným odbytem místní farmáři sází více stromů moringy olejodárné a tímto způsobem tedy zabraňují erozi. Jedná se také o dobrou strategii v boji proti změně klimatu.

Moringové produkty jsou dále zpracovávány v České republice tak, aby se moringa a její blahodárné účinky co nejvíce zpřístupnily  veřejnosti. Tibibiri vyrábí moringové produkty ke konzumaci ve formě tablet, prášku nebo čaje a dále se podílí na výrobě kosmetických produktů (např. také ve spolupráci s českou značkou přírodní kosmetiky Anela). 

 

stažený soubor          mceclip1

 

 

 

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
pr2
240 Kč
TB02

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení