O nás

O NAS FINAL

 

A MÁME FAKT VELKOU RADOST, ŽE JSTE TADY

Už jste jen pár krůčků od toho udělat (si) radost darováním neotřelých designových dárků, který by chtěl dostat snad každej. Na našem Raddaru přesně takový dárky lehce najdete.

Projeli jsme desítek měst a strávili nespočet hodin vyhledáváním na internetu, abychom pro vás vybrali portfolium famózních kousků od skvělých designérů a výrobců jak z Česka, tak z celýho světa. Vy už tedy tyhle časový náklady investovat nemusíte. Jednoduše můžete vybírat už z kurátorsky vybraného

Nákupem v našem obchodě podporujete individuální designéry, výrobce a značky, kteří dělají svou práci fakt skvěle (a hlavně srdcem), stojí si pevně za tím, co dělají, jak to dělají a proč. Podporujete tedy konkrétní tvůrce, jejich rodiny a sny. Takový nákup dárků nám dává smysl. 

Spoustu značek a tvůrců, které vám u nás v Raddaru nabízíme, v Česku jinde nenajdete. U nabízených produktů dbáme na originalitu, funkčnost, ruční práci, udržitelný a férový způsob výroby i prodeje. 

Jestli s vámi naše hodnoty rezonují, pak pojďte nakupovat od malých tvůrců s námi a přispějte tak k velkým věcem ♡

 

A TOHLE NA TÝ FOTCE, TO JSME MY

To abyste vědli, že jsme taky lidi. Že Petr chodí do práce a Martina je na dovolený. Že chodíme spát pozdě a vstáváme brzo. Že máme rádi léto, dobrý jídlo, dobrou náladu, naši Zorku a naše psy.

IMG_4372_2