Grafologicky

Webová stránka značky: Grafologicky

Za značkou Grafologicky stojí Anna Vávrová, která se grafologii věnuje už od roku 2009. Anna absolvovala tříletý kurz grafologie, psychologie a poradenství v Brněnském institutu grafoanalýzy. V současné době se zaměřuje především na grafologické rozbory pro personalisty. Anna se detailně zajímá o psychologii obecně, psychologii skupin a vztahů, metodiku výuky, umění všech forem a další obory. Tato kombinace několika odlišných oborů ji umožňuje setkávat se s mnoha různě zaměřenými lidmi, poznatky a zkušenostmi.

Grafologie se zabývá psychologickým rozborem písma, tedy se nejedná se o grafoanalýzu nebo-li písmoznalectví, které se zabývá ověřování pravosti rukopisů. Grafologický rozbor je zaměřen na hluboké poznání sebe sama, snaží se vyhledat a rozebrat případné vnitřní konflikty, které mohou vést k nespokojenosti s životem. Grafologie se dá využít také pro partnerské rozbory – zjistíte, proč se hádáte a máte konflikty a naleznete možná řešení jak s těmito situacemi pracovat.

12185285_925057530876089_1217727655907909546_o

1 položek celkem
Dárkový poukaz na grafologický rozbor
1 800 Kč
GRA01

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení