V týdnu 2.-8.srpna jsme na dovolené. Všechny balíčky budou odeslány v týdnu od 9.8.2021. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám krásné léto. Tým Raddar

LK / minilab

Webová stránka značky: LK / minilab

Za značkou LK / minilab stojí Lucia Kováčiková, která vystudovala keramiku na Vysoké škole výtvarných umění v Bratislavě.

LK / minilab je její menší značka, pod kterou tvoří limitované edice šperků a porcelánových a keramických předmětů denní potřeby. Všechny její výrobky jsou zpracovány ručně, a to od prvotního nápadu až po finální produkt. LK / minilab je pro Lucii prostorem pro experimentování a hraní si s materiálem nebo nápady. Je to pro ni prostor, ve kterém se její vášeň a radost přenáší na porcelán.

Kromě studia LK / minilab Lucia dále tvoří pod svým jménem jako takovým. Tak vznikají projekty a instalace větších rozměrů.  

Pro její projekty jsou charakteristické příběhy, témata lásky, vztahů, vzpomínek a dětství. Hlavním materiálem, se kterým pracuje, se stal porcelán. Věnuje se hlavně tvorbě autorských objektů pro každodenní použití, které tvoří pouze v malých kolekcích nebo unikátně po jednom, ale tvoří také velké objekty a instalace. 

Bez názvu_4 Bez názvu2_4

8 položek celkem
Valentýnský balíček "Pojď na kafe"
950 Kč
VB11
Valentýnský balíček "Snový"
610 Kč
VB05
Valentýnský balíček "Zasnění plameňáci"
690 Kč
VB06
Espresso hrníček z porcelánu LK02/1
Porcelánové náušnice III
539 Kč
LK07
Porcelánové náušnice IV
539 Kč
LK08
Vánoční dekorace z porcelánu LK01/PTA1

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem