Náhrdelník Full moon

Značka: Monk & Anna

Ručně vyrobený jemný pozlacený náhrdelník 14kt zlatem se symbolem úplňku z dílny Monk & Anna.

Dostupnost Skladem (2 ks)
1 890 Kč
Náhrdelník Full moon
Značka: Monk & Anna
Náhrdelník Full moon
Tip

Tento náhrdelník s úplňkem má nádech takové jako tajemnosti, možná až magičnosti. Je krásně něžný, romantický a ruční výroba mu dodala na unikátnosti a výjimečnosti. 

Jemný pozlacený náhrdelník 14kt zlatem se symbolem úplňku z dílny Monk & Anna. 

Značka Monk & Anna na kolekci zlatých šperků spolupracovalo se studiem ÆVA. Obě studia sdílejí lásku k tvarům, barvám a vytříbeným materiálům. 

Zabaleno v dárkové krabičce plné krásných detailů. 

Průměr přívěsku je 1 cm, délka řetízku je 40 cm. 

Pečlivě ručně vyrobeno v Amsterdamu.

Všechny šperky z kolekce Monk & Anna jsou vyrobeny z opravdu kvalitních materiálů, jsou bez olova a niklu. 

"For you, for me
a dive into the deep
flying high in the sky
together or apart"

Doplňkové parametry

Kategorie: Valentýn
Materiál: pozlaceno 14kt zlatem
Průměr přívesku: 1 cm
Délka řetízku: 40 cm

Monk & Anna je nizozemská lifestylová značka tvořící tašky a batohy, oblečení, papírenské produkty a módní doplňky. V roce 2016 ji založili tři kreativní duše, kteří mají společnou lásku k filmu King Kong (odtud tedy inspirace pro název). Ti tři kreativci jsou konkrétně Simone, Dorien a Lotte, kteří společně chtěli navrhovat a tvořit produkty, které oni sami milují...a tak je společně navrhují a tvoří. Inspirují se Japonskem, přírodou a  řemeslem obecně. 

"Ve světě, kde už tolik krásných věcí je, my prostě jen tvoříme věci, které milujeme." 

Všechny kolekce a produkty Monk & Anna jsou navrženy v jemných a zemitých barvách. Snaží se o nadčasový a čistý design. Tvoří pouze malinkatý kolekce vždy s ohromným důrazem na detail a preciznost provedení. Nebudete se stačit divit, kolik malinkých drobných překvapení vám do každýho produktu schovali.

Každému produktu značka Monk & Anna vymýšlí důmyslné balení, jméno a příběh. Všechny názvy jsou také inspirovány filmem King Kong. 

Vždy, když tvoří novou kolekci, začínají barvami. Pak přidají materiály a textury. A pak už se jen nechají unášet na vlně inspirace každodenního života. Díky tomuto kreativnímu procesu kolekce Monk & Anna zůstanou vždycky vzrušující a živé. Jednotlivé kolekce a jejich produkty rostou a dozrávají tak nějak s týmem třech kreativců. Společně. Krok za krokem...

Bez názvu_3 Bez názvu2_3