Pletená hračka pro psy

Značka: Funky Dog

Aportovací hračka z pevného lněného a konopného lana. Je určena na hraní, přetahování, aportování a trénování. Vyrobena ručně v České republice a část z prodeje této hračky je věnována psím útulkům.

Dostupnost Skladem (3 ks)
249 Kč
Pletená hračka pro psy
Značka: Funky Dog

Jestli chcete pro svýho aportovacího parťáka jenom to nejlepší, pak jste na správným místě. Tahle přetahovací/ aportovací hračka je z přírodních zdravotně nezávadných materiálů a ještě k tomu dost dobře vypadá. A co víc? Jejím nákupem podpoříte české útulky. Asi není co rozmýšlet, že:)

Aportovací pletená hračka je vyrobená z pevného lněného a konopného lana, kterému byla ponechána přírodní barva. Není vyrobena z žádných toxických umělých vláken, ani není barvena zdraví škodlivými barvami, nemusíte se tedy vůbec o svého aportovacího parťáka bát. Výplň koule na konci hračky je bavlněná vata.

25,-Kč z každého nákupu této hračky je věnováno psím útulkům. 

Hračka je určena na hraní, přetahování, aportování a trénování. Drsné lněné lano pomáhá čistit zuby a mechanicky odstraňovat zubní kámen.

Délka hračky je 35cm, průměr koule na konci cca 6cm.

Vyrobena ručně v České republice.

Hračka není určena do vody, neplave na hladině. Vždy mějte při hře psa pod dozorem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro zvířata
Materiál: konopné lano, lněné plátno, bavlněná vata
Délka: 35cm
Průměr koule na konci hračky: 6 cm

Značka FUNKY DOG je česko-slovenská značka ručně vyráběných módních doplňků pro psy a členy jejich rodiny, která pomáhá zvířatům v nouzi. Všechny produkty této značky jsou veganské, ekologické, nadčasové a vyrobené z ekologicky šetrných materiálů (Piňatex - video tu, len, bavlna). 

Za značkou FUNKY DOG stojí úžasná Katka Králová, jejíž vášní je tvořit a zároveň pomáhat zvířatům v nouzi. Značku odstartovala v roce 2015 produktem psího motýlka a od té doby své portfolio neustále rozšiřuje o nádherné oboustranné šátky, obojky, vodítka, hračky a mnohé další potřeby pro čtyřnohé přátelé.

Od samého počátku, co značka existuje, Katka věnuje 10-30% z každé objednávky útulkům a neziskovým organizacím, které pomáhají zvířatům. Každý, kdo koupí produkty FUNKY DOG tak pomáhá spolu s Katkou a každý šťastný pes, který hrdě nosí tyto produkty pak ukazuje světu, že pomáhá psím kamarádům, kteří takové štěstí jako oni neměli. Díky značce FUNKY DOG se již přerozdělilo neuvěřitelných 1 750 000,-Kč.

Nápad na tvoření psích doplňků započal psím motýlkem, který Katka pro svého psa dlouho nemohla najít. Až konečně našla nějakou sponku pro lidi a přilípla ji Kadlovi, tak se začaly dít věci! Poutal pozornost, kam přišel, lidé se na něj usmívali a bylo vidět, že jim jen pohled na takto vyfiknutého psíka dělá radost. A tak si Katka řekla, proč by tedy motýlky sama nevyráběla, když na trhu nejsou k dostání takové, jaké by si sama pro svého psa představovala a očividně mají úspěch. Založení značky FUNKY DOG pak na sebe nenechalo dlouho čekat, založila si stránku na Facebooku a následně i eshop.

Tváří značky FUNKY DOG je MR. Cuddlo ("Kadlo"), což je neobyčejný psík se silnou osobností, plemenem je to hrdý čistokrevný oříšek.

Na výrobu všech produktů se používá výhradně etické a ekologické materiály - především materiál Piňatex z ananasových listů. Výroba je zadávána do chráněných dílen, maminkám s malými dětmi a rodinným dílničkám s tradicí k řemeslu. 

Katarina_Kralova_a_Mr._Cuddlo_FUNKY_DOG_medium funky-dogTavola_disegno_7_copy_4_4x_73812284-2faf-4f39-811d-364e733001c4_180x