Pletená hračka pro psy

Aportovací hračka z pevného lněného a konopného lana. Je určena na hraní, přetahování, aportování a trénování. Vyrobena ručně v České republice a část z prodeje této hračky je věnována psím útulkům.

Dostupnost Skladem (3 ks)
249 Kč
Pletená hračka pro psy

Jestli chcete pro svýho aportovacího parťáka jenom to nejlepší, pak jste na správným místě. Tahle přetahovací/ aportovací hračka je z přírodních zdravotně nezávadných materiálů a ještě k tomu dost dobře vypadá. A co víc? Jejím nákupem podpoříte české útulky. Asi není co rozmýšlet, že:)

Aportovací pletená hračka je vyrobená z pevného lněného a konopného lana, kterému byla ponechána přírodní barva. Není vyrobena z žádných toxických umělých vláken, ani není barvena zdraví škodlivými barvami, nemusíte se tedy vůbec o svého aportovacího parťáka bát. Výplň koule na konci hračky je bavlněná vata.

25,-Kč z každého nákupu této hračky je věnováno psím útulkům. 

Hračka je určena na hraní, přetahování, aportování a trénování. Drsné lněné lano pomáhá čistit zuby a mechanicky odstraňovat zubní kámen.

Délka hračky je 35cm, průměr koule na konci cca 6cm.

Vyrobena ručně v České republice.

Hračka není určena do vody, neplave na hladině. Vždy mějte při hře psa pod dozorem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro zvířata
Pro koho: pro zvíře
Raddar standardy a kritéria: vegan, bez chemie, bez plastů, ručně vyrobený, férové pracovní podmínky, česko-slovenská tvorba, dobrodar
Materiál: konopné lano, lněné plátno, bavlněná vata
Délka: 35cm
Průměr koule na konci hračky: 6 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka FUNKY DOG je česko-slovenská značka ručně vyráběných módních doplňků pro psy a členy jejich rodiny, která pomáhá zvířatům v nouzi. Všechny produkty této značky jsou veganské, ekologické, nadčasové a vyrobené z ekologicky šetrných materiálů (Piňatex - video tu, len, bavlna). 

Za značkou FUNKY DOG stojí úžasná Katka Králová, jejíž vášní je tvořit a zároveň pomáhat zvířatům v nouzi. Značku odstartovala v roce 2015 produktem psího motýlka a od té doby své portfolio neustále rozšiřuje o nádherné oboustranné šátky, obojky, vodítka, hračky a mnohé další potřeby pro čtyřnohé přátelé.

Od samého počátku, co značka existuje, Katka věnuje 10-30% z každé objednávky útulkům a neziskovým organizacím, které pomáhají zvířatům. Každý, kdo koupí produkty FUNKY DOG tak pomáhá spolu s Katkou a každý šťastný pes, který hrdě nosí tyto produkty pak ukazuje světu, že pomáhá psím kamarádům, kteří takové štěstí jako oni neměli. Díky značce FUNKY DOG se již přerozdělilo neuvěřitelných 1 750 000,-Kč.

Nápad na tvoření psích doplňků započal psím motýlkem, který Katka pro svého psa dlouho nemohla najít. Až konečně našla nějakou sponku pro lidi a přilípla ji Kadlovi, tak se začaly dít věci! Poutal pozornost, kam přišel, lidé se na něj usmívali a bylo vidět, že jim jen pohled na takto vyfiknutého psíka dělá radost. A tak si Katka řekla, proč by tedy motýlky sama nevyráběla, když na trhu nejsou k dostání takové, jaké by si sama pro svého psa představovala a očividně mají úspěch. Založení značky FUNKY DOG pak na sebe nenechalo dlouho čekat, založila si stránku na Facebooku a následně i eshop.

Tváří značky FUNKY DOG je MR. Cuddlo ("Kadlo"), což je neobyčejný psík se silnou osobností, plemenem je to hrdý čistokrevný oříšek.

Na výrobu všech produktů se používá výhradně etické a ekologické materiály - především materiál Piňatex z ananasových listů. Výroba je zadávána do chráněných dílen, maminkám s malými dětmi a rodinným dílničkám s tradicí k řemeslu. 

Katarina_Kralova_a_Mr._Cuddlo_FUNKY_DOG_medium funky-dogTavola_disegno_7_copy_4_4x_73812284-2faf-4f39-811d-364e733001c4_180x