Plakát Lenochod

Značka: Hello Kaktus

Umělecký tisk akvarelu na formát A4 s motivem lenochoda. Z dílny Agáty Žáčkové z Hello kaktus.

Dostupnost Skladem (1 ks)
265 Kč
Plakát Lenochod
Značka: Hello Kaktus

Ten lenochod kouká tak zvídavě, my bychom ho šupli do dětského pokoje k pracovnímu stolu. Tam mu bude dobře a hodně se toho dozví.

Autorský umělecký tisk akvarelu A4 (210 x 297 mm). 

Plakát je digitálně vytištěný na kvalitní papír 300g/m2. Tisk je stálobarevný a na světle nevybledne. Akvarel má jasné barvy, které fotka mírně zkresluje.

Plakát dodáváme bez rámečku s podpisem autorky Agáty Žáčkové, která tvoří pod značkou Hello kaktus. Každý plakát je zabalený v průhledném kompostovatelném obalu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Láska k papíru
? Rozměry: A4
Gramáž papíru: 300 g/m2

Pod značkou Hello Kaktus tvoří už od roku 2016 v Brně Agáta Žáčková, což je úžasná žena s vytříbeným vkusem a citem pro detail. Tvoří hlavně akvarelové ilustrace, které dále aplikuje na plakáty, obrázky a nádherný přáníčka. Šije dětské hračky a dekorace do bytu. 

Inspirací a hlavním tématem je pro Agátu příroda. Hlavně teda ty kaktusy. Pak taky džungle a exotická zvířata.

Její ilustrace a výrobky si zamiluje snad každý, jsou veselé, hravé a neuvěřitelně roztomilé. Je dost možný, že po zhlédnutí jejích produktů budete litovat, že doma má každý váš pokoj jenom 4 stěny, na který by šly plakáty Hello kaktus pověsit.

Pro značku Hello Kaktus je důležitý i způsob výroby a balení produktů - zakládá si na používání průhledných kompostovatelných obalů, materiálech vyrobených v České republice a obálkách z recyklovaného papíru. 

portret         logo