Plakát Kapky

Značka: Severski

Autorský tisk plakátu na formát 30 x 40cm se symbolem vody od značky Severski.

Dostupnost Skladem (2 ks)
265 Kč
Plakát Kapky
Značka: Severski

Ať už máte váš interiér do modra, či ne, tak toto je takový nádherně živelný ozvláštnění každýho interiéru, kterýmu tenhle plakát dodá na výjimečnosti. Protože pouhá kapka vody znamená život. 

Umělecký tisk plakátu formátu 30 x 40 cm.

Plakát je digitálně vytištěný na vysoce kvalitní papír Matt Photo Paper 200g. Tento papír má fotomatný povrch, který zajišťuje vysoký kontrast tisku, který je stálobarevný a na světle nevybledne. 

Plakát dodáváme bez rámečku, pečlivě zabalený v kartonovém tubusu. 

Obrázky na monitoru mohou lehce zkreslovat skutečnou barvu plakátu. Ten je na papíře totiž ještě krásnější.

Doplňkové parametry

Kategorie: Láska k papíru
Rozměr: 30 x 40 cm
Materiál: papír Matt Photo Paper 200g

Severski, to je papírnictví ze severu. To je ruční výroba a eko materiály. To je Jan Tříska. 

Značka Severski vznikla roku 2014, kdy láska k papíru, tvůrčí nálada a nespočet nápadů přivedli Jana Třísku k myšlence založit místo, které by bylo plné originálních výrobků, kde by bylo možné udělat si radost a načerpat inspiraci. Od té doby již vzniklo stovky produktů, které zdobí české i zahraniční interiéry.

Jan Tříska pochází ze severu Čech, grafice a grafické tvorbě se věnuje od nepaměti. Inspiraci pro své tvoření čerpá všude kolem sebe, především ale ze severského stylu, nejčastěji používá vektorovou grafiku. A aby se od práce na počítači pak odreagoval, vyrábí kromě plakátů na zeď, notesů, přání a dárkových potřeb také dekorace a různé bytové doplňky. 

Značka Severski pracuje hlavně s materiály vyrobenými v České republice nebo EU. K balení zásilek využívá nový i recyklovaný karton.

_vyr_1085KONICI unnamed