Papírové poznámky Memo

Značka: Monk & Anna

Designové papírové poznámky ve stylové skleněné nádobě od studia Monk & Anna.

Dostupnost Skladem (>3 ks)
399 Kč
Papírové poznámky Memo
Značka: Monk & Anna

Někdo umí pracovat z postele a jeho pracovní prostředí ho netrápí. Někdo ale musí mít čistý, uklizený a nádherně uspořádaný pracovní prostor. Pro takové je tu tahle vychytávka v podobě opravdu stylových papírových poznámek. Hlásíme konec otřesným křiklavým růžovým lepítkám, ze kterých bolí hlava a začínáme éru luxusních poznámkových papírků, ze kterých nejde spustit oči.

Designové papírové poznámky ve skleněné nádobě s korkovým víčkem od značky Monk & Anna.

Sklenička obsahuje 110 papírových upomínek.

Rozměry: 7,5 x 7,5cm 

Doplňkové parametry

Kategorie: Láska k papíru
Materiál: Papír, sklo, korek
Rozměry: 7,5 x 7,5 cm

Monk & Anna je nizozemská lifestylová značka tvořící tašky a batohy, oblečení, papírenské produkty a módní doplňky. V roce 2016 ji založili tři kreativní duše, kteří mají společnou lásku k filmu King Kong (odtud tedy inspirace pro název). Ti tři kreativci jsou konkrétně Simone, Dorien a Lotte, kteří společně chtěli navrhovat a tvořit produkty, které oni sami milují...a tak je společně navrhují a tvoří. Inspirují se Japonskem, přírodou a  řemeslem obecně. 

"Ve světě, kde už tolik krásných věcí je, my prostě jen tvoříme věci, které milujeme." 

Všechny kolekce a produkty Monk & Anna jsou navrženy v jemných a zemitých barvách. Snaží se o nadčasový a čistý design. Tvoří pouze malinkatý kolekce vždy s ohromným důrazem na detail a preciznost provedení. Nebudete se stačit divit, kolik malinkých drobných překvapení vám do každýho produktu schovali.

Každému produktu značka Monk & Anna vymýšlí důmyslné balení, jméno a příběh. Všechny názvy jsou také inspirovány filmem King Kong. 

Vždy, když tvoří novou kolekci, začínají barvami. Pak přidají materiály a textury. A pak už se jen nechají unášet na vlně inspirace každodenního života. Díky tomuto kreativnímu procesu kolekce Monk & Anna zůstanou vždycky vzrušující a živé. Jednotlivé kolekce a jejich produkty rostou a dozrávají tak nějak s týmem třech kreativců. Společně. Krok za krokem...

Bez názvu_3 Bez názvu2_3