Sešit s tečkovanou lineaturou A5 | lama | lenochod

Značka: Hello Kaktus

Lamí nebo lenochodí sešit od značky Hello Kaktus formátu A5, 60 stran. Tečkovaná lineatura. Gramáž listů uvnitř sešitu 90 g/m2. 

Varianta:
Dostupnost Skladem (1 ks) Na dotaz Zvolte variantu
120 Kč
Sešit s tečkovanou lineaturou A5 | lama | lenochod
Značka: Hello Kaktus

Jestli chcete být naprosto výjimeční všude, kde svůj sešit vytáhnete, pak je tento sešit přesně pro vás. Může sloužit jako sešit na poznámky, vaše nápady nebo kresby. Moc dobře známe, že takhle nádherný sešity se většinou šetří "až na někdy", ale to nedělejte. Čas na psaní do tohoto hravého sešitku je právě teď! 

Do tečkované varianty se vám bude krásně psát i kreslit. Úžasná věc je, že listy uvnitř sešitu mají gramáž 90 g/m2, takže se nepropíšou ani kaligrafickým fixem.

Přední obálka je potištěna autorským akvarelem a má gramáž 250 g/m2. Sešit je formátu A5 (210 x 148 mm) a má 60 stran. Varianta buď s tečkami (tečkovaná lineatura) nebo linkami (linkovaná lineatura). Sešit má kovovou vazbu V1.

Lamy jsou u Hello Kaktus hit a patří mezi nejúspěšnější motivy. 

.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Láska k papíru
? Rozměry: A5
Hmotnost: 0,1kg
Gramáž listů uvnitř: 90 g/m2
Gramáž obálky: 250 g/m2
? Vazba: V1
Počet stran: 60
Lineatura: tečkovaná

Pod značkou Hello Kaktus tvoří už od roku 2016 v Brně Agáta Žáčková, což je úžasná žena s vytříbeným vkusem a citem pro detail. Tvoří hlavně akvarelové ilustrace, které dále aplikuje na plakáty, obrázky a nádherný přáníčka. Šije dětské hračky a dekorace do bytu. 

Inspirací a hlavním tématem je pro Agátu příroda. Hlavně teda ty kaktusy. Pak taky džungle a exotická zvířata.

Její ilustrace a výrobky si zamiluje snad každý, jsou veselé, hravé a neuvěřitelně roztomilé. Je dost možný, že po zhlédnutí jejích produktů budete litovat, že doma má každý váš pokoj jenom 4 stěny, na který by šly plakáty Hello kaktus pověsit.

Pro značku Hello Kaktus je důležitý i způsob výroby a balení produktů - zakládá si na používání průhledných kompostovatelných obalů, materiálech vyrobených v České republice a obálkách z recyklovaného papíru. 

portret         logo