Kočky sešit A5

Krásný sešit s motivem kočiček od značky Hello Kaktus formátu A5, 60 stran. Linkovaný (linkovaná lineatura). Gramáž listů uvnitř sešitu 90 g/m2. 

Dostupnost Skladem (2 ks)
120 Kč
Kočky sešit A5

Kdo miluje kočičky, ten nemůže zůstat bez tohoto sešitu! Mňau. Může sloužit jako sešit na poznámky, nápady nebo kresby. Moc dobře víme, že takhle nádherný sešity se většinou šetří "až na někdy", ale to nedělejte. Čas na psaní do tohoto hravého sešitku je právě teď! 

Linkovaná varianta je jako dělaná na vypsání všech vašich snů a přání, na nějaký bucket list. Ale samozřejmě skvěle poslouží na jakékoli psaní. Úžasná věc je, že listy uvnitř sešitu mají gramáž 90 g/m2, takže se nepropíšou ani kaligrafickým fixem.

Přední obálka je potištěna autorským akvarelem a má gramáž 250 g/m2. Sešit je formátu A5 (210 x 148 mm) a má 60 stran. Varianta s linkami (linkovaná lineatura). Sešit má kovovou vazbu V1.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Láska k papíru
Materiál: papír
Pro koho: pro ni, pro něj, pro děti
Raddar standardy a kritéria: vegan, recyklovaný / recyklovatelný, bez plastů, šetrné k životnímu prostředí, ručně vyrobený, férové pracovní podmínky, česko-slovenská tvorba
? Rozměry: A5
Hmotnost: 0,1kg
Gramáž listů uvnitř: 90 g/m2
Gramáž obálky: 250 g/m2
Vazba: V1
Počet stran: 60

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod značkou Hello Kaktus tvoří už od roku 2016 v Brně Agáta Žáčková, což je úžasná žena s vytříbeným vkusem a citem pro detail. Tvoří hlavně akvarelové ilustrace, které dále aplikuje na plakáty, obrázky a nádherný přáníčka. Šije dětské hračky a dekorace do bytu. 

Inspirací a hlavním tématem je pro Agátu příroda. Hlavně teda ty kaktusy. Pak taky džungle a exotická zvířata.

Její ilustrace a výrobky si zamiluje snad každý, jsou veselé, hravé a neuvěřitelně roztomilé. Je dost možný, že po zhlédnutí jejích produktů budete litovat, že doma má každý váš pokoj jenom 4 stěny, na který by šly plakáty Hello kaktus pověsit.

Pro značku Hello Kaktus je důležitý i způsob výroby a balení produktů - zakládá si na používání průhledných kompostovatelných obalů, materiálech vyrobených v České republice a obálkách z recyklovaného papíru. 

portret         logo