Fotoalbum Lesní království

Značka: Albumárium

Fotoalbum s autorskými akvarelovými ilustracemi Báry Jandové na přebalu, která tvoří pod značkou Albumárium, s 30 vnitřními listy proloženými pergamenovým papírem.

Dostupnost Skladem (1 ks)
1 350 Kč
Fotoalbum Lesní království
Značka: Albumárium

Když tohle fotoalbum vezmete do ruky, projde vaším těle vlnu klidu, míru, spokojenosti a pokory. Je tak nádherně jemný a kouzelný, až se vám bude tajit dech, když ho budete plnit svými vzpomínkami. Ty vám pak budou lesní zvířátka pečlivě chránit po dlouhý roky. 

Fotoalbum s autorskými ilustracemi Báry Jandové, která tvoří pod značkou Albumárium. Album má 30 listů jemné krémové barvy, papír je hladký a pochází z ekologického hospodářství s mnohaletou tradicí (typ papíru Munken Pure). Listy jsou proložené pergamenovým papírem a každý z listů je navíc opatřen bigovaním pro snadnější ohýbání stránek. Fotoalbum je spojeno velice pevnou šroubovou vazbou s plátěným hřbetem v šedé přírodní barvě. Přebal desek na potisknut akvarelovými ilustracemi s motivem lesních zvířat nebo velryb a je ošetřen matnou laminací.  

Fotoalbum Lesní království i Velryby bylo vyrobeno v Česku, ručně, s láskou k fotografiím, přírodě a řemeslu. Je vyrobeno z ekologických a zrecykovaných materiálů. Stejně jako každý jiný produkt značky Albumárium bylo i Fotoalbumnavrženo tak, aby splňovalo podmínky kvality, dlouhé životnosti a udržitelnosti.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Láska k papíru
Rozměr desek: 29 x 24,5 cm
Rozměr vnitřních listů: 24 x 24 cm

Albumárium je značka autorské tvorby fotoalb, přání a plakátů. A stojí za ní ohromně milý tvůrce - žena, takže vlastně tvůrkyně. Bára.

Bára, která tvoří srdcem i duší, smysluplně. Její fotoalba jsou vyrobena ručně, s láskou a s ohledem na přírodu. Každý produkt značky Albumárium je navržen tak, aby byl kvalitní, měl dlouhou životnost a splňoval podmínky udržitelné výroby.

Nápad založit Albumárium dostala Barbora už v roce 2015, kdy chtěla uchovat fotky ze své svatby v nějakém krásném albu s čistým designem. Tenkrát takové album nenašla, chtěla si ho nechat vyrobit na míru a uvědomila si, že by takových lidí, kteří nemají kde uchovávat své vzpomínky přesně podle svých představ, mohlo být víc.

A my jsme fakt nadšení, že se do podnikání nakonec opravdu vrhla. Bářiny ilustrace jsou inspirované přírodou, jsou krásně jemné a vzbuzují takový mírumilovný dojem. Když vezmete její album do ruky, obklopí vás "klid a mír" (ať to zní jak chce jako klišé, opravdu to tak je). A přesně v takových albech svoje krásný vzpomínky my chceme mít a věříme, že i vy. 

No a kromě toho, že má Bára ohromně šikovný ruce a skvělý nápady, tak má srdce na pravým místě. Domluvili jsme se na spolupráci v rámci našich Dobrodarů (tj. produkty, z jejichž výtěžku je část věnovaná na vybraný dobročinný účel), kdy CELÁ částka z prodeje plakátů Lesní království bude věnována Nadaci Veronica ♡

IMG_5624-700x1065  cropped-albumárium-web-6