Plakát Black & White

Autorský tisk plakátu Black&White na formát 30 x 40cm od značky Severski.

Dostupnost Skladem (2 ks)
265 Kč
Plakát Black & White

Tohle je naprosto boží dárek, když k někomu jdete třeba na návštěvu nebo ho prostě chcete jen tak potěšit. Takový minimalistický nádherný ozvláštnění každýho interiéru, kterýmu tenhle plakát dodá na výjimečnosti. 

Umělecký tisk plakátu formátu 30 x 40 cm.

Plakát je digitálně vytištěný na vysoce kvalitní papír Matt Photo Paper 200g. Tento papír má fotomatný povrch, který zajišťuje vysoký kontrast tisku, který je stálobarevný a na světle nevybledne. 

Plakát dodáváme bez rámečku, pečlivě zabalený v kartonovém tubusu. 

Obrázky na monitoru mohou lehce zkreslovat skutečnou barvu plakátu. Ten je na papíře totiž ještě krásnější.

Doplňkové parametry

Kategorie: Domov
Materiál: papír
Pro koho: pro ni, pro něj
Raddar standardy a kritéria: vegan, recyklovaný / recyklovatelný, bez plastů, šetrné k životnímu prostředí, férové pracovní podmínky, česko-slovenská tvorba
Rozměry: 30 x 40cm
Materiál: papír Matt Photo Paper 200g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Severski, to je papírnictví ze severu. To je ruční výroba a eko materiály. To je Jan Tříska. 

Značka Severski vznikla roku 2014, kdy láska k papíru, tvůrčí nálada a nespočet nápadů přivedli Jana Třísku k myšlence založit místo, které by bylo plné originálních výrobků, kde by bylo možné udělat si radost a načerpat inspiraci. Od té doby již vzniklo stovky produktů, které zdobí české i zahraniční interiéry.

Jan Tříska pochází ze severu Čech, grafice a grafické tvorbě se věnuje od nepaměti. Inspiraci pro své tvoření čerpá všude kolem sebe, především ale ze severského stylu, nejčastěji používá vektorovou grafiku. A aby se od práce na počítači pak odreagoval, vyrábí kromě plakátů na zeď, notesů, přání a dárkových potřeb také dekorace a různé bytové doplňky. 

Značka Severski pracuje hlavně s materiály vyrobenými v České republice nebo EU. K balení zásilek využívá nový i recyklovaný karton.

_vyr_1085KONICI unnamed