Betonový talíř

Ručně vyrobený talíř z betonu od značky Not a void. Vhodný pro odkládání drobnosti nebo k pověšení na zeď jako dekorace. 

Dostupnost Skladem (1 ks)
899 Kč
Betonový talíř

Nezbytná věc, abyste měli kam vyprázdnit kapsy po příchodu domů. Nebo taky dost dobrej doplněk ke květináči ze stejný kolekce.

Betonový kulatý talíř ruční výroby pro odkládání osobních drobností nebo k vystavení šperků. Vhodný také k zavěšení na zeď jako dekorace nebo třeba pro servírování vhodných pokrmů. 

Rozměry: 16 x 16 x 1,5 cm

Skvěle se doplňuje s betonovo - měděným květináčem nebo svícnem, který máme také v nabídce. 

Betonový talíř je součástí první kolekce mladého designéra Bruna Bontempa z Porta. 

Fotografie slouží k ilustračním účelům, květina, ani jiné objekty nejsou prodejnou součástí. Cena je za jeden kus talíře

Doplňkové parametry

Kategorie: Domov
Materiál: beton
Pro koho: pro ni, pro něj
Raddar standardy a kritéria: vegan, bez plastů, šetrné k životnímu prostředí, ručně vyrobený, férové pracovní podmínky
Rozměry: 16 x 16 x 1,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod portugalskou značkou Not a void tvoří sympaťák Bruno Bontempo. Bydlí v Portu, což je naprosto úchvatný město plný inspirace, takže je docela jasný, odkud Bruno čerpá.

Not a void je začínající značka betonového nábytku a doplňků do bytu. Bruno vytvořil teprve svou první kolekci, která prezentuje čisté tvary, drsnost betonu a tvoří jedinečné vzory a textury s nádechem lesklé mědi. 

Název odkazuje na myšlenku, že prázdná místa/ díry/ volné prostory jsou vlastně významnou součástí všech objektů. Tímto názvem Bruno tak trochu škádlí náš materialistický způsob myšlení dnešní společnosti. 

Všechny produkty Not a void jsou tvořeny ručně a ve velmi malých sériích ekologicky šetrnými způsoby.

Brunova první práce byla v dřevařské dílně, kde se zamiloval obecně do "tvoření věcí". Potom studoval interiérový design, dějiny umění a antropologii. Studování je sice pěkná věc, ale Bruno potřebuje tvořit hlavně rukama a vidět výsledky své práce v jejich materiální podobě (a prázdnotách "tzv. voidech" kolem nich a v nich).

Po měsících experimentování, zkoumání, navrhování a redesignu přišel se svou první kolekcí, která dodá vašemu životu "kousek reality" a ukáže vám zdánlivě "tvrdý a hrubý" materiál zpracovaný s ohromnou lehkostí a jednoduchostí. 

Bez názvu_2      FOTO_Bruno Bontempo - not a void