Betonový svícínek

Značka: Not a void

Ručně vyráběný svícen na čajovou svíčku z betonu s dekorem mědi od mladé značky Not a void.

Dostupnost Skladem (1 ks)
379 Kč
Betonový svícínek
Značka: Not a void

Malý, jednoduchý a zářivý. Prostě stejně takový, jako jsou některý momenty z každýho dne, který nám vytvoří úsměv na tváři.

Ručně vyráběný betonový svícínek pro čajovou svíčku s dekorem mědi, který do vašich domovů přinese trochu světla a tepla pro vaše chvíle odpočinku.

Rozměry: 5,5 x 5,5 x 4,5 cm

Skvěle se doplňuje s betonovo - měděným květináčem a tácky, které máme také v nabídce. 

Ovál je součástí první kolekce mladého designéra Bruna Bontempa z Porta. 

Fotografie slouží k ilustračním účelům, květina, ani jiné objekty nejsou prodejnou součástí. Cena je za jeden kus svícnu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Domov
Rozměry: 5,5 x 5,5 x 4,5 cm

Pod portugalskou značkou Not a void tvoří sympaťák Bruno Bontempo. Bydlí v Portu, což je naprosto úchvatný město plný inspirace, takže je docela jasný, odkud Bruno čerpá.

Not a void je začínající značka betonového nábytku a doplňků do bytu. Bruno vytvořil teprve svou první kolekci, která prezentuje čisté tvary, drsnost betonu a tvoří jedinečné vzory a textury s nádechem lesklé mědi. 

Název odkazuje na myšlenku, že prázdná místa/ díry/ volné prostory jsou vlastně významnou součástí všech objektů. Tímto názvem Bruno tak trochu škádlí náš materialistický způsob myšlení dnešní společnosti. 

Všechny produkty Not a void jsou tvořeny ručně a ve velmi malých sériích ekologicky šetrnými způsoby.

Brunova první práce byla v dřevařské dílně, kde se zamiloval obecně do "tvoření věcí". Potom studoval interiérový design, dějiny umění a antropologii. Studování je sice pěkná věc, ale Bruno potřebuje tvořit hlavně rukama a vidět výsledky své práce v jejich materiální podobě (a prázdnotách "tzv. voidech" kolem nich a v nich).

Po měsících experimentování, zkoumání, navrhování a redesignu přišel se svou první kolekcí, která dodá vašemu životu "kousek reality" a ukáže vám zdánlivě "tvrdý a hrubý" materiál zpracovaný s ohromnou lehkostí a jednoduchostí. 

Bez názvu_2      FOTO_Bruno Bontempo - not a void