Lenochod z plsti

Značka: Hello Kaktus

Ručně šitá hračka (nejenom pro děti!) z plsti ve tvaru lenochoda od značky Hello Kaktus. Barva kakaová až kapučínová.

Dostupnost Skladem (1 ks)
490 Kč
Lenochod z plsti
Značka: Hello Kaktus

Za ručně šitými lenochody stojí značka Hello Kaktus a její tvůrkyně Agáta. Ta lenochody pracovně pojmenovala "lenoši", jsou to její oblíbený zvířata, tak si dala dost záležet (jako vždycky), postarala se jak o návrh, tak o šití i vyšívání. Žádná Agátina plstěná hračka není stejná, náš lenoch je tedy naprostý unikát a nikdo nikdy nebude mít stejného. Navíc, když se podíváte pořádně, zjistíte, že náš lenoch má tak úžasně zasněný a něžný výraz, že to je jednoduše neduplikovatelný. Barvu má kakaovou až kapučínovou (podle toho, kolik mléka byste si dali). 

Lenoch je vyroben z kvalitní plsti, jako výplň je použito dutí vlákno, všechny materiály jsou od českých výrobců. Lenochod je obambulkovaný barevným náhrdelníkem (ten lze případně lehce sundat). Hello Kaktus si dává záležet, aby hračka byla vyrobena tak, aby nevznikal téměř žádný odpad. 

Lenoši jsou děláni tak, aby šli do sebe spojit ještě i s druhým lenochem (jiné barvy) ,což je pak ideální dárek pro partnery, dvě děti nebo kamarádky. Pokud byste měli zájem o dva kusy lenochoda, napište nám, zařídíme!

Pokud se s lenochem budete mazlit tak moc a tak často, že bude potřeba vyprat, pak je to možný na 30 stupňů v pračce na jemný vlněný program. Vhodné pro děti od 3 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro děti
Rozměry: 18 × 18 × 6 cm
Materiál: plsť, duté vlákno

Pod značkou Hello Kaktus tvoří už od roku 2016 v Brně Agáta Žáčková, což je úžasná žena s vytříbeným vkusem a citem pro detail. Tvoří hlavně akvarelové ilustrace, které dále aplikuje na plakáty, obrázky a nádherný přáníčka. Šije dětské hračky a dekorace do bytu. 

Inspirací a hlavním tématem je pro Agátu příroda. Hlavně teda ty kaktusy. Pak taky džungle a exotická zvířata.

Její ilustrace a výrobky si zamiluje snad každý, jsou veselé, hravé a neuvěřitelně roztomilé. Je dost možný, že po zhlédnutí jejích produktů budete litovat, že doma má každý váš pokoj jenom 4 stěny, na který by šly plakáty Hello kaktus pověsit.

Pro značku Hello Kaktus je důležitý i způsob výroby a balení produktů - zakládá si na používání průhledných kompostovatelných obalů, materiálech vyrobených v České republice a obálkách z recyklovaného papíru. 

portret         logo