Přáníčko Jsi můj výherní los

Značka: JAA ∞ TY

Přáníčko s autorskou ilustrací studia JAA∞TY. Vhodné k vyznání lásky nebo přátelství, uvnitř bez textu. 

Přáníčko má kvašovou malbou ilustrovanou jak přední, tak zadní stranu, je tištěno na krémový umělecký papír a jeho součástí je také obálka z hnědého recyklovaného papíru.

 

Dostupnost Skladem (1 ks)
75 Kč
Přáníčko Jsi můj výherní los
Značka: JAA ∞ TY

Takhle. Když potřebujete vyjádřit slovy vaše nepopsatelný (po)city, ať už přátelství nebo lásky, tak je většinou dobrý si k tomu přizvat losa. On je totiž děsně roztomilej a jeho pohled toho řekne víc, než vy byste ze sebe kdy vymáčkli. 

Přáníčko Jsi můj výherní los vzniklo slovní hříčkou, kterou nám náš rodný jazyk nabízí a studio JAA∞TY nádherně využívá. Uvnitř je přáníčko bez textu, záleží tedy jen na vás, jestli budete ve slovních hrátkách pokračovat nebo napíšete seriózní vzkaz. Ať tak či tak, tohle přáníčko se hodí pro zamilované párečky nebo taky pro dobrý kamarády, protože i ti jsou kolikrát velká výhra!

Přáníčko má ilustrovanou jak přední, tak zadní stranu, je tištěno na krémový umělecký papír a jeho součástí je také obálka z hnědého recyklovaného papíru.

Obrázky na monitoru mohou lehce zkreslovat skutečnou barvu přáníčka. Ta je na papíře totiž ještě krásnější.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přáníčka a pohledy
Rozměry: 10,5×14,8 cm
Formát: A6
Technika: Kvašová malba

Značka JAA∞TY navrhuje a vyrábí dřevěné módní doplňky a bytové dekorace. Zodpovědně. S úctou k přírodě.

Studio JAA∞TY vzniklo v Beskydech s cílem propojit kvalitní přírodní materiály, precizní řemeslo, funkční design a ilustraci. Josef a Kristýna, kteří za touto značkou stojí, by rádi naši planetu zanechali v lepším stavu, než do jakého sami přišli. Toho chtějí docílit popularizací udržitelnosti, lokálních tradic a české přírody.

Název JAA∞TY je vyjádřením bezmezného spojení JÁ a TY. V souladu.

Josef se značkou JAA∞TY navazuje na rodinnou tradici práce se dřevem, Kristýna (jakožto absolventka ilustrace na Sutnarce) pak do studia vnáší hravost a kreativitu. Společně ukazují, že design není jen slovo, ale je to skutečné propojení funkce a vizuálního provedení, že předměty by měly vydržet a nesloužit jen v rámci jedné sezóny a že přírodní materiály jsou budoucnost. 

Dílna Josefa a Kristýny se nachází v Novém Hrozenkově v Beskydech a tam vznikají všechny jejich dřevěné výrobky. Při výběru materiálu, se kterým budou pracovat, dbají na tradici, kvalitu, podporu českých firem a zodpovědnost. Materiály využívají beze zbytku a jejich dílna funguje na solární energii. Své produkty ošetřují kvalitní ekologickou povrchovou úpravou a balí je bez zbytečných plastů.

Co se týče právě povrchové úpravy, značka JAA∞TY ráda dává vyniknout přirozené barvě dřeva, proto používají pro jeho ošetření kvalitní směs přírodních olejů, který má certifikaci pro styk s dětmi a potravinami, neobsahuje žádné těkavé organické látky a je šetrný k životnímu prostředí. Některé produkty, které jsou denně vystavovány výrazné zátěži, raději dvakrát nalakovali bezbarvým lakem. A pak mají v nabídce produkty,  například dekorace do domácnosti, které jsou napuštěny pigmentem. Vybrali si nejšetrnější způsob moření, a tou je použití mořidla s vodou coby "nosičem" pigmentu. 

  Bez názvu2_1 Bez názvu_1