Přáníčko Hurá

Značka: Tululum

Univerzální přáníčko k radostné události od české značky Tululum. Vyrobeno z recyklovaného papíru, dodáváno také s obálkou

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
79 Kč
Přáníčko Hurá
Značka: Tululum

Dokončení studií, narození miminka, odvážné rozhodnutí, dostavení domu, svatba...jednoduše jakýkoli osobní či pracovní úspěch získá ještě na větší kráse, když ho doplníte tímto radostným přáním. 

Univerzální přáníčko pro jakoukoli radostnou událost s vkusným červeným šitím u hřbetu. Je z recyklovaného papíru a je doplněno hnědou obálkou (taktéž z recyklovaného papíru).

Přáníčko je uvnitř prázdné, záleží tedy jen na vás, co v něm sdělíte. On to stejně nikdo líp než vy sami pro obdarovaného nevymyslí.

Rozměry: 135 x 135mm, obálka 140 x 140mm.

Vyrobeno a natištěno v České republice.

Obrázky na monitoru mohou lehce zkreslovat skutečnou barvu přáníčka. Ta je na papíře totiž ještě krásnější.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přáníčka a pohledy
Materiál: recyklovaný papír
Rozměry: 135 x 135 mm
Položka byla vyprodána…

Když se řekne Tululum, tak mi hned začínají naskakovat některá klíčová slova: papír a len, super nápady, minimalismus, respekt k přírodě a lidem, nadčasovost, nápaditá provedení, praktičnost, hravost, Česká republika.

Za značkou Tululum stojí Madla Němcová, moc milá maminka na rodičovské, která navrhuje maličkosti z přírodních materiálů, které mají za cíl zpříjemnit, zkrášlit a usnadnit jak všední, tak sváteční dny. Její produkty z papíru a lnu by vám měly pomoci být si se svými blízkými ještě blíž - třeba u hezky prostřeného stolu a dobrého jídla nebo nad starým dobrým papírovým přáním. 

Mezi naše oblíbence od této značky patří lněné ubrusy a utěrky, papírová přání a zápisníky z recyklovaného papíru. Každý jeden produkt je ohromně nápaditý, originální, jednoduchý a hravý zároveň.

Všechny produkty značky Tululum jsou vyrobeny v České republice, přednostně z českých materiálů a především s ohledem na naši planetu a životní prostředí.

„Papír je univerzální a navíc krásný materiál, říká se, že snese všechno a je možné do něj promítnout spoustu emocí,“ Majda Němcová v rozhovoru pro Lidovky.cz

tululum_kdo_je_za_tim3  tululum_kdo_je_za_tim_2 tululum_logo_eshop_170