Narozeninové přáníčko | Klid | Ať kveteš | Vše nejlepší

Značka: Tululum

Narozeninové přáníčko Klid, je to jen číslo! od české značky Tululum. Vyrobeno z recyklovaného papíru, dodáváno také s obálkou

Varianta:
Dostupnost Na dotaz Skladem (2 ks) Na dotaz Zvolte variantu
79 Kč
Narozeninové přáníčko | Klid | Ať kveteš | Vše nejlepší
Značka: Tululum

Hravý a vtipný. A ohromně milý! Takový je tohle přáníčko k narozkám pro každýho, kdo si z toho rostoucího počtu roků dělá hlavu. 

Přáníčko k narozeninám s vkusným šitím u hřbetu. Je z recyklovaného papíru a je doplněno hnědou obálkou (taktéž z recyklovaného papíru).

Přáníčko je uvnitř prázdné, záleží tedy jen na vás, co v něm sdělíte. On to stejně nikdo líp než vy sami pro oslavence nevymyslí.

Rozměry: 135 x 135mm, obálka 140 x 140mm.

Vyrobeno a natištěno v České republice.

Obrázky na monitoru mohou lehce zkreslovat skutečnou barvu přáníčka. Ta je na papíře totiž ještě krásnější.

Druhy narozeninových přáníček:
Klid, je to jen číslo
Všechno nejlepší s dortíkem
Ať jen kveteš

Doplňkové parametry

Kategorie: Přáníčka a pohledy
Materiál: recyklovaný papír
Rozměry: 135 x 135 mm

Když se řekne Tululum, tak mi hned začínají naskakovat některá klíčová slova: papír a len, super nápady, minimalismus, respekt k přírodě a lidem, nadčasovost, nápaditá provedení, praktičnost, hravost, Česká republika.

Za značkou Tululum stojí Madla Němcová, moc milá maminka na rodičovské, která navrhuje maličkosti z přírodních materiálů, které mají za cíl zpříjemnit, zkrášlit a usnadnit jak všední, tak sváteční dny. Její produkty z papíru a lnu by vám měly pomoci být si se svými blízkými ještě blíž - třeba u hezky prostřeného stolu a dobrého jídla nebo nad starým dobrým papírovým přáním. 

Mezi naše oblíbence od této značky patří lněné ubrusy a utěrky, papírová přání a zápisníky z recyklovaného papíru. Každý jeden produkt je ohromně nápaditý, originální, jednoduchý a hravý zároveň.

Všechny produkty značky Tululum jsou vyrobeny v České republice, přednostně z českých materiálů a především s ohledem na naši planetu a životní prostředí.

„Papír je univerzální a navíc krásný materiál, říká se, že snese všechno a je možné do něj promítnout spoustu emocí,“ Majda Němcová v rozhovoru pro Lidovky.cz

tululum_kdo_je_za_tim3  tululum_kdo_je_za_tim_2 tululum_logo_eshop_170