Těhotenský kalendář Přiletí čáp

Značka: Přiletí čáp

Těhotenský kalendář Přiletí čáp pro zaznamenání všech krásných, důležitých či milých vzpomínek z období těhotenství. 

Varianta:
Dostupnost Na dotaz Na dotaz Skladem (1 ks) Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
380 Kč
Těhotenský kalendář Přiletí čáp
Značka: Přiletí čáp

Přehledný těhotenský kalendář Přiletí čáp je nádherným průvodcem každé těhotné ženy, která si chce vést stručné záznamy o svém těhotenství a nakonec na něj mít krásnou vzpomínku.

V kalendáři je dostatek místa pro zachycení vzpomínek, myšlenek i všech důležitých milníků z období těhotenství. Devět měsíců požehnaného stavu je v kalendáři rozděleno na týdny, vždy je tedy dobře zřetelné, který těhotenský týden, měsíc nebo trimestr je aktuální. 

Tento těhotenský kalendář není samozřejmě určen jenom pro maminky, ale také pro tatínky! Ti díky němu budou mít dokonalý přehled, jak "jejich" těhotenství postupuje, kolik zbývá času na smontování postýlky a tak.

Přiletí čáp má minimalistický design, který vede, ale neomezuje. Koho baví tvořit, může si kalendář dotvořit dle libosti, koho múza zrovna opustila, ten může použít přiložené samolepky nebo nechat kalendář prostě takový, jaký je.

Jak kalendář použít?
Postupně se odškrtávají ukončené těhotenské týdny a do okének k jednotlivým týdnům se mohou zaznamenávat události, které se zrovna dějí. Po narození miminka se kalendář uchová pro vzpomínku.

Přestože většinou se kalendář začíná vyplňovat kolem 20 tt, tak ale rozhodně není potřeba ho věnovat pouze v začátku těhotenství, je vhodný i pro už "dosti" těhotné ženy, které si ale stále průběh svého těhotenství dobře pamatují a chtějí si ho pamatovat i za deset let. Kalendář slouží jako vzácná památka, ke které se s láskou budete vracet třeba ještě s pravnoučaty. 

Desky kalendáře jsou vždy světle růžové, na výběr je pak z několik barev stuh: tyrkysová, světle růžová, tmavě růžová, fialová a oranžová

Rozměry a materiály:
kalendář: 29,7 x 42cm, recyklovaný papír 240g/m
desky: 22 x 30,5cm, růžový papír 300g/m, atlasová stuha

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kalendáře, diáře a upomínky
Materiál: recyklovaný papír 240g/m

Přiletí čáp je česká značka dvou kamarádek Christiny a Jany. Jsou to dvě mámy dohromady tří dětí a říkají si Čapí matky.

Značka Přiletí čáp vznikla při prvním těhotenství Christiny, kdy se potřebovala ve svém těhotenství zorientovat, na nic důležitého nezapomenout a chtěla si odškrtávat těhotenské týdny a těšit se na nový přírůstek do rodiny.

Značka Přiletí čáp tvoří těhotenské kalendáře pro všechny budoucí maminky, které si chtějí tvořit vzpomínku, ale nemají úplně chuť psát si obsáhlé deníky. Jedná se o jednoduchý způsob zaznamenávání všeho důležitého a milého, co se těhotenství týká.

onas logoeshop-kulate-bez-pozadi-250px