Pokrokový kalendář Přiletí čáp

Značka: Přiletí čáp

Pokrokový kalendář Přiletí čáp pro zaznamenání všech pokroků, úspěchů, menších i větších vítězství či milých vzpomínek z období prvních tří let dítěte. Určeno pro všechny, kteří nemají dostatek času, chuti nebo vůle pro zapisování sáhodlouhých memoárů. 

Varianta:
Dostupnost Na dotaz Na dotaz Skladem (2 ks) Zvolte variantu
390 Kč
Pokrokový kalendář Přiletí čáp
Značka: Přiletí čáp

Minimalistický a ohromně praktický pokrokový kalendář Přiletí čáp je nádherným průvodcem každé maminky, která si chce vést záznamy o pokrocích, úspěších a menších i větších vítězstvích jejího miminka a nakonec mít na toto období krásnou vzpomínku. Tu si pak může prohlížet a vzpomínat celá rodina po dlouhá léta. 

V kalendáři je dostatek místa pro zachycení vzpomínek, myšlenek i všech důležitých milníků z prvních tří let vašeho děťátka. Pokrokový kalendář obsahuje tři archy A3 (každý na jeden rok), sadu samolepek a průvodní dopis pro všechny, kdo budou kalendář vyplňovat. Vše je zabaleno v krásných deskách s atlasovou stuhou. Na samolepkách jsou zachycené důležité pokroky miminka v lezení, jezení, spaní, ale i něco pro zasmání. 

Takový kalendář není samozřejmě určen jenom pro maminky, ale také pro tatínky, babičky, sourozence a další členy rodiny. 

Pokrokový kalendář Přiletí čáp má minimalistický design, který vede, ale neomezuje. Koho baví tvořit, může si kalendář dotvořit dle libosti, koho múza zrovna opustila, ten může použít přiložené samolepky nebo nechat kalendář prostě takový, jaký je.

Jak pokrokový kalendář použít?
Základem je umístit kalendář na viditelné místo - třeba na ledničku nebo nástěnku, abyste ho měli často na očích. Pak už jen stačí zaznamenávat věci, které se zrovna u vašeho děťátka dějí. Potom se kalendář pečlivě uchová pro vzpomínku.

Desky kalendáře jsou vždy světle šedé, na výběr je pak z několik barev stuh: růžová, šedá a modrá

Rozměry a materiály:
kalendář: 29,7 x 42cm, speciální strukturovaný papír 240g/m
desky: 22 x 30,5cm, křídový papír s matným laminem, atlasová stuha

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kalendáře, diáře a upomínky
Materiál: recyklovaný papír 240g/m

Přiletí čáp je česká značka dvou kamarádek Christiny a Jany. Jsou to dvě mámy dohromady tří dětí a říkají si Čapí matky.

Značka Přiletí čáp vznikla při prvním těhotenství Christiny, kdy se potřebovala ve svém těhotenství zorientovat, na nic důležitého nezapomenout a chtěla si odškrtávat těhotenské týdny a těšit se na nový přírůstek do rodiny.

Značka Přiletí čáp tvoří těhotenské kalendáře pro všechny budoucí maminky, které si chtějí tvořit vzpomínku, ale nemají úplně chuť psát si obsáhlé deníky. Jedná se o jednoduchý způsob zaznamenávání všeho důležitého a milého, co se těhotenství týká.

onas logoeshop-kulate-bez-pozadi-250px