Kabelka z recyklované kůže Triangl krémová

Značka: Walk with me

Ručně vyráběná kabelka z recyklované kůže od značky Walk with me. Barva světle růžovo-krémová.

Dostupnost Skladem (3 ks)
1 849 Kč
Kabelka z recyklované kůže Triangl krémová
Značka: Walk with me

Tahle kabelka je naprostej skvost mezi kabelkama. Je fakt nádherná, precizně provedená, nadčasová, minimalistická a jednoduchá a zároveň tak zajímavá a neokoukatelná. 

Jedna z jejich nejikoničtějších kabelek. Díky nastavitelnému popruhu přes rameno je velice variabilní a hodí se snad pro všechny příležitosti. Je tak akorát velká, aby se vám do ní vešly všechny osobní drobné nezbytnosti.

Ručně vyrobeno v Madridu z recyklované kůže.

Rozměry: 20 x 12,5 x 9cm

Možnost výběru barvy z naší nabídky:  světle modrá, světlá krémovo-růžová

Koukněte na video, jak kabelka vypadá.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kabelky a batohy
Materiál: recyklovaná kůže
Rozměry: 20 x 12,5 x 9cm
Barvy: světlá krémovo-růžová

Walk with me je španělská značka multifunkčních kabelek a batohů z recyklované kůže. Náš Raddar je prvním dovozcem této značky do Česka, nikde jinde ji tu zatím nenajdete!

Všechny produkty si navrhují sami přímo v Madridu, což je pecka, veškeré výrobní i prodejní procesy mají pod jednou střechou. Neustále přemýšlí, jak lidé nosí své osobní věci, neustále vymýšlí, jak by mohli kabelky a batohy udělat co nejvíce multifunkční, vzhledově čisté a minimalistické. Jejich výrobky ctí podstatu materiálu, mají velice přesný design založený na jednoduchosti geometrických tvarů. Dělaj to prostě jednoduše, minimalisticky, myslí na užitečnost každého detailu. 

Výrobu si drží co nejvíce lokální, snaží se minimalizovat dopady na životní prostředí, eliminují zbytečný odpad, využívají recyklované materiály a využívají je beze zbytku. Neprodukují žádný plasty. Nedělají si skladové zásoby, vždy vyrábí až po zadání objednávek. Dokonce i na své dodavatele mají nároky na udržitelnost procesu výroby

Ze svého ateliéru vytvořili přátelské a přívětivé místo. Pokud budete mít cestu kolem, můžete se jim podívat přímo pod ruce, když kabelky vyrábí nebo mrkněte na video, jak ten celej promyšlenej proces výroby probíhá.