Kabelka z recyklované kůže Organizer námořnicky modrá

Značka: Walk with me

Ručně vyráběná kabelka z recyklované kůže vhodná na dokumenty velikosti A5 ze studia Walk with me.

Dostupnost Skladem (2 ks)
1 849 Kč
Kabelka z recyklované kůže Organizer námořnicky modrá
Značka: Walk with me

Tohle psaníčko a kabelka v jednom je nezbytná záležitost pro všechny dámy, který mají styl. Naprostej "must-have" každý holky z města. 

Kabelka ala psaníčko vhodná na dokumenty velikosti A5, ipad, ipad pro 10.5" a ipad mini. Uvnitř je jedna velká kapsa a jedna menší pro lepší organizaci věcí. Může se nosit v ruce jako psaníčko nebo se připevní popruh a je z ní kabelka na/přes rameno jako vyšitá. 

Ručně vyrobeno v Madridu z recyklované kůže.

Rozměry: 26 x 19cm

Podívejte se na video, co se do kabelky všechno vejde.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kabelky a batohy
Materiál: recyklovaná kůže
Rozměry: 26 x 19 cm
Barva: námořnicky modrá

Walk with me je španělská značka multifunkčních kabelek a batohů z recyklované kůže. Náš Raddar je prvním dovozcem této značky do Česka, nikde jinde ji tu zatím nenajdete!

Všechny produkty si navrhují sami přímo v Madridu, což je pecka, veškeré výrobní i prodejní procesy mají pod jednou střechou. Neustále přemýšlí, jak lidé nosí své osobní věci, neustále vymýšlí, jak by mohli kabelky a batohy udělat co nejvíce multifunkční, vzhledově čisté a minimalistické. Jejich výrobky ctí podstatu materiálu, mají velice přesný design založený na jednoduchosti geometrických tvarů. Dělaj to prostě jednoduše, minimalisticky, myslí na užitečnost každého detailu. 

Výrobu si drží co nejvíce lokální, snaží se minimalizovat dopady na životní prostředí, eliminují zbytečný odpad, využívají recyklované materiály a využívají je beze zbytku. Neprodukují žádný plasty. Nedělají si skladové zásoby, vždy vyrábí až po zadání objednávek. Dokonce i na své dodavatele mají nároky na udržitelnost procesu výroby

Ze svého ateliéru vytvořili přátelské a přívětivé místo. Pokud budete mít cestu kolem, můžete se jim podívat přímo pod ruce, když kabelky vyrábí nebo mrkněte na video, jak ten celej promyšlenej proces výroby probíhá.