Kabelka z recyklované kůže Kangaroo černá

Značka: Walk with me

Ručně vyráběná multifunkční kabelka z recyklované kůže od značky Walk with me. Lze ji nosit jako kabelku přes rameno nebo jako ledvinku. Barva černá.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
1 539 Kč
Kabelka z recyklované kůže Kangaroo černá
Značka: Walk with me

Už si neumímě představit vychytanější věc na osobní věci, když jdete "prostě jen tak ven". Do města večer, do města odpoledne, se psem na vycházku ráno, do obchodu v poledne, k doktorovi, na pauzu na oběd, za kámoškou na víno. Ať se vydáte kamkoli, tahle stylová kabelko-ledvinka vám bude úžasným parťákem.

Multifunkční kabelka, kterou lze nosit buď přes rameno nebo jako ledvinku v pase. Má taky malou kapsu na karty, abyste měli věci lépe organizované. Lze ji nosit i jako pánskou tašku.

Nadčasový módní doplněk.

Ručně vyrobeno v Madridu z recyklované kůže.

Rozměry: 17,5 x 12,5 x 2 cm, 120cm popruh

Možnost výběru barvy v naší nabídce: černá, námořnicky modrá

Mrkněte na video, ono řekne více než tisíc slov.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kabelky a batohy
Materiál: recyklovaná kůže
Rozměry: 17,5 x 12,5 x 2cm
Barva: černá
Délka popruhu: 120cm
Položka byla vyprodána…

Walk with me je španělská značka multifunkčních kabelek a batohů z recyklované kůže. Náš Raddar je prvním dovozcem této značky do Česka, nikde jinde ji tu zatím nenajdete!

Všechny produkty si navrhují sami přímo v Madridu, což je pecka, veškeré výrobní i prodejní procesy mají pod jednou střechou. Neustále přemýšlí, jak lidé nosí své osobní věci, neustále vymýšlí, jak by mohli kabelky a batohy udělat co nejvíce multifunkční, vzhledově čisté a minimalistické. Jejich výrobky ctí podstatu materiálu, mají velice přesný design založený na jednoduchosti geometrických tvarů. Dělaj to prostě jednoduše, minimalisticky, myslí na užitečnost každého detailu. 

Výrobu si drží co nejvíce lokální, snaží se minimalizovat dopady na životní prostředí, eliminují zbytečný odpad, využívají recyklované materiály a využívají je beze zbytku. Neprodukují žádný plasty. Nedělají si skladové zásoby, vždy vyrábí až po zadání objednávek. Dokonce i na své dodavatele mají nároky na udržitelnost procesu výroby

Ze svého ateliéru vytvořili přátelské a přívětivé místo. Pokud budete mít cestu kolem, můžete se jim podívat přímo pod ruce, když kabelky vyrábí nebo mrkněte na video, jak ten celej promyšlenej proces výroby probíhá.