Kabelka Jūgoya | pudrově růžová

Značka: Monk & Anna

Krásná a stylová kabelka z veganské kůže v pudrově růžové z dílny nizozemské značky Monk & Anna.

Dostupnost Skladem (2 ks)
770 Kč
Kabelka Jūgoya | pudrově růžová
Značka: Monk & Anna

Nesmírně elegantní a šmrncovní kabelka přes rameno, která pozdvihne váš styl až snad do nebeských výšek. 

Nadčasový design a minimalistické provedení tohoto pudrově růžového pokladu až bere dech. Kabelka je vyrobena z veganské kůže a její vnitřek je vyhotoven z bavlny. 

Všechny kabelky Monk & Anna jsou vyrobeny za férových podmínek z kvalitních materiálů neživočišného původu tak, aby vám sloužily co nejdéle a nejlépe. 

Kabelka je vyrobena z velmi kvalitní veganské kůže, která je ze směsi mikrovláken polyamidu a polyuretanu a je svými vlastnostmi velice podobná kůži – je elastická, prodyšná a odolná. K výrobě tohoto batohu nebyla použita žádná živočišná složka a bylo spotřebováno méně vody, než by bylo při zpracování pravé zvířecí kůže. 

Zavírání  je vyřešeno kvalitním YKK zipem, který se jen tak neopotřebí a nebudete muset řešit jeho opravu.

Rozměr kabelky: 22 x 9 x 9  cm

Kabelku můžete omývat navlhčeným hadříkem, nedoporučujeme ji prát v pračce.

"look up to see the sky
our full moon is coming
get yourself ready
together we will shine..."

Doplňkové parametry

Kategorie: Kabelky a batohy
Materiál: veganská kůže

Monk & Anna je nizozemská lifestylová značka tvořící tašky a batohy, oblečení, papírenské produkty a módní doplňky. V roce 2016 ji založili tři kreativní duše, kteří mají společnou lásku k filmu King Kong (odtud tedy inspirace pro název). Ti tři kreativci jsou konkrétně Simone, Dorien a Lotte, kteří společně chtěli navrhovat a tvořit produkty, které oni sami milují...a tak je společně navrhují a tvoří. Inspirují se Japonskem, přírodou a  řemeslem obecně. 

"Ve světě, kde už tolik krásných věcí je, my prostě jen tvoříme věci, které milujeme." 

Všechny kolekce a produkty Monk & Anna jsou navrženy v jemných a zemitých barvách. Snaží se o nadčasový a čistý design. Tvoří pouze malinkatý kolekce vždy s ohromným důrazem na detail a preciznost provedení. Nebudete se stačit divit, kolik malinkých drobných překvapení vám do každýho produktu schovali.

Každému produktu značka Monk & Anna vymýšlí důmyslné balení, jméno a příběh. Všechny názvy jsou také inspirovány filmem King Kong. 

Vždy, když tvoří novou kolekci, začínají barvami. Pak přidají materiály a textury. A pak už se jen nechají unášet na vlně inspirace každodenního života. Díky tomuto kreativnímu procesu kolekce Monk & Anna zůstanou vždycky vzrušující a živé. Jednotlivé kolekce a jejich produkty rostou a dozrávají tak nějak s týmem třech kreativců. Společně. Krok za krokem...

Bez názvu_3 Bez názvu2_3