Kabelka Half moon

Značka: Monk & Anna

Elegantní kabelka do města v kaštanové barvě z veganské kůže z dílny Monk & Anna.

Dostupnost Skladem (2 ks)
949 Kč
Kabelka Half moon
Značka: Monk & Anna

Kabelky Monk & Anna jsou jednoduchý, s minimalistickým designem a stejně dokáží plnit všechny funkce, který od kabelky potřebujete. Nosit v ní věci, nosit ji na rameni pohodlně, nosit ji i v ruce, když potřebujete kabelku ála psaníčko, nosit ji v hezké barvě, která se hodí k vašemu outfitu a nosit ji pyšně, protože ji vyrobilo malé studio třech kreativců, kteří při jejich tvoření nevyužívají žádná zvířata. 

Všechny batohy a kabelky Monk & Anna jsou vyrobeny za férových podmínek z kvalitních materiálů neživočišného původu tak, aby vám sloužily co nejdéle a nejlépe.

Minimalistická kabelka do města, tak akorát velká na všechny osobní nezbytnosti, které s sebou budete potřebovat. Uvnitř má jednu menší oddělenou kapsu pro lepší organizovanost věcí. 

Kabelka je vyrobena z velmi kvalitní veganské kůže, která je ze směsi mikrovláken polyamidu a polyuretanu a je svými vlastnostmi velice podobná kůži – je elastická, prodyšná a odolná. K výrobě této kabelky nebyla použita žádná živočišná složka a bylo spotřebováno méně vody, než by bylo při zpracování pravé zvířecí kůže. 

Vnitřek kabelky je zhotoven z přírodního lněného plátna. 

Zavírání kabelky je vyřešeno kvalitním YKK zipem, který se opravdu jen tak neopotřebí a nebudete muset řešit jeho opravu. 

Rozměry kabelky: 25 x 16cm

Kabelku můžete omývat navlhčeným hadříkem, nedoporučujeme ji prát v pračce. 

" let's spend some time together
dancing around and around
with just the things you need
to make your day worth while "

Doplňkové parametry

Kategorie: Kabelky a batohy
Materiál: veganská kůže, lněné plátno
Rozměry: 25 x 16cm

Monk & Anna je nizozemská lifestylová značka tvořící tašky a batohy, oblečení, papírenské produkty a módní doplňky. V roce 2016 ji založili tři kreativní duše, kteří mají společnou lásku k filmu King Kong (odtud tedy inspirace pro název). Ti tři kreativci jsou konkrétně Simone, Dorien a Lotte, kteří společně chtěli navrhovat a tvořit produkty, které oni sami milují...a tak je společně navrhují a tvoří. Inspirují se Japonskem, přírodou a  řemeslem obecně. 

"Ve světě, kde už tolik krásných věcí je, my prostě jen tvoříme věci, které milujeme." 

Všechny kolekce a produkty Monk & Anna jsou navrženy v jemných a zemitých barvách. Snaží se o nadčasový a čistý design. Tvoří pouze malinkatý kolekce vždy s ohromným důrazem na detail a preciznost provedení. Nebudete se stačit divit, kolik malinkých drobných překvapení vám do každýho produktu schovali.

Každému produktu značka Monk & Anna vymýšlí důmyslné balení, jméno a příběh. Všechny názvy jsou také inspirovány filmem King Kong. 

Vždy, když tvoří novou kolekci, začínají barvami. Pak přidají materiály a textury. A pak už se jen nechají unášet na vlně inspirace každodenního života. Díky tomuto kreativnímu procesu kolekce Monk & Anna zůstanou vždycky vzrušující a živé. Jednotlivé kolekce a jejich produkty rostou a dozrávají tak nějak s týmem třech kreativců. Společně. Krok za krokem...

Bez názvu_3 Bez názvu2_3