Peněženka z recyklované kůže Malý Triangl

Značka: Walk with me

Ručně vyrobená drobná peněženka z recyklované kůže z dílny Walk with me.

Dostupnost Skladem (>3 ks)
589 Kč
Peněženka z recyklované kůže Malý Triangl
Značka: Walk with me

Za nás naprosto skvělá vychytávka do batohu nebo kabelky. Naše úplně ideální představa o tomto produktu je, že v létě vezmete jen nějaký peníz a vyrazíte s touhle peněženkou v kapse na večerní drink. Nemusíte se o nic starat, nic s sebou zbytečně tahat, prostě tahle jedna věc do kapsy úplně stačí. 

Pánům by tato kapsa stačila asi jako peněženka celkově. Pro dámy je to pak skvělý organizér na karty a důležité věci do kabelky. 

Peněženka na karty s dvěma kapsami tak, abyste mohli mít všechny své důležitosti pohromadě.

Ručně vyrobeno v Madridu z recyklované kůže.

Rozměry: 10 x 6,5 cm

Barva: námořnicky modrá

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky
Materiál: recyklovaná kůže
Rozměry: 10 x 6,5 cm
Barva: námořnicky modrá

Walk with me je španělská značka multifunkčních kabelek a batohů z recyklované kůže. Náš Raddar je prvním dovozcem této značky do Česka, nikde jinde ji tu zatím nenajdete!

Všechny produkty si navrhují sami přímo v Madridu, což je pecka, veškeré výrobní i prodejní procesy mají pod jednou střechou. Neustále přemýšlí, jak lidé nosí své osobní věci, neustále vymýšlí, jak by mohli kabelky a batohy udělat co nejvíce multifunkční, vzhledově čisté a minimalistické. Jejich výrobky ctí podstatu materiálu, mají velice přesný design založený na jednoduchosti geometrických tvarů. Dělaj to prostě jednoduše, minimalisticky, myslí na užitečnost každého detailu. 

Výrobu si drží co nejvíce lokální, snaží se minimalizovat dopady na životní prostředí, eliminují zbytečný odpad, využívají recyklované materiály a využívají je beze zbytku. Neprodukují žádný plasty. Nedělají si skladové zásoby, vždy vyrábí až po zadání objednávek. Dokonce i na své dodavatele mají nároky na udržitelnost procesu výroby

Ze svého ateliéru vytvořili přátelské a přívětivé místo. Pokud budete mít cestu kolem, můžete se jim podívat přímo pod ruce, když kabelky vyrábí nebo mrkněte na video, jak ten celej promyšlenej proces výroby probíhá.