Lněná čelenka Monk&Anna | černá

Značka: Monk & Anna

Lněná čelenka v černé barvě s tenkým drátem, abyste si ji mohli lehce na hlavě omotat z nizozemské dílny Monk & Anna. 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
490 Kč
Lněná čelenka Monk&Anna | černá
Značka: Monk & Anna

Taky jste už tolikrát pokukovali po modelkách s krásnými čelenkami a šátky úžasně naaranžovaných ve vlasech, ale vám se ještě nepodařilo ten dechberoucí styl nošení čelenky najít? Tak tahle čelenka vám to díky tenkému drátku uvnitř jednou pro vždy vyřeší.

Lněná čelenka černé barvy v sobě skrývá tenoučký drátek, který pomáhá ke snadnému omotání ve vlasech. Lze zakončit jakoby mašličkou, uzlíkem nebo klidně nechat splývat ležící. 

Všechny kolekce a produkty Monk & Anna jsou navrženy v jemných a zemitých barvách, tuto čelenku jsme vybrali v černé. Snaží se o nadčasový a čistý design. Tvoří pouze malinkaté kolekce vždy s ohromným důrazem na detail a preciznost provedení. 

Materiál: Len, bavlna
Barva: černá

Monk & Anna je nizozemská lifestylová značka tvořící tašky a batohy, oblečení, papírenské produkty a módní doplňky. V roce 2016 ji založili tři kreativní duše, kteří mají společnou lásku k filmu King Kong (odtud tedy inspirace pro název). Ti tři kreativci jsou konkrétně Simone, Dorien a Lotte, kteří společně chtěli navrhovat a tvořit produkty, které oni sami milují...a tak je společně navrhují a tvoří. Inspirují se Japonskem, přírodou a  řemeslem obecně. 

"Ve světě, kde už tolik krásných věcí je, my prostě jen tvoříme věci, které milujeme." 

Všechny kolekce a produkty Monk & Anna jsou navrženy v jemných a zemitých barvách. Snaží se o nadčasový a čistý design. Tvoří pouze malinkatý kolekce vždy s ohromným důrazem na detail a preciznost provedení. Nebudete se stačit divit, kolik malinkých drobných překvapení vám do každýho produktu schovali.

Každému produktu značka Monk & Anna vymýšlí důmyslné balení, jméno a příběh. Všechny názvy jsou také inspirovány filmem King Kong. 

Vždy, když tvoří novou kolekci, začínají barvami. Pak přidají materiály a textury. A pak už se jen nechají unášet na vlně inspirace každodenního života. Díky tomuto kreativnímu procesu kolekce Monk & Anna zůstanou vždycky vzrušující a živé. Jednotlivé kolekce a jejich produkty rostou a dozrávají tak nějak s týmem třech kreativců. Společně. Krok za krokem...

Bez názvu_3 Bez názvu2_3