Klíčenka z recyklované kůže

Značka: Walk with me

Ručně vyrobená červená klíčenka z recyklované kůže značky Walk with me. 

Dostupnost Skladem (>3 ks)
339 Kč
Klíčenka z recyklované kůže
Značka: Walk with me

Díky této klíčence najdete své klíče rychle i v té největší kabelce nebo v nejhlubší kapse. A to ještě dřív, než se začnete rozčilovat, kde že ty klíče zase jsou. 

Červená klíčenka s elegantním a nadčasovým designem z recyklované kůže ze studia Walk with me. 

Ručně vyrobeno v Madridu. 

Rozměry: 8 x 2cm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky
Rozměry: 8 x 2 cm

Walk with me je španělská značka multifunkčních kabelek a batohů z recyklované kůže. Náš Raddar je prvním dovozcem této značky do Česka, nikde jinde ji tu zatím nenajdete!

Všechny produkty si navrhují sami přímo v Madridu, což je pecka, veškeré výrobní i prodejní procesy mají pod jednou střechou. Neustále přemýšlí, jak lidé nosí své osobní věci, neustále vymýšlí, jak by mohli kabelky a batohy udělat co nejvíce multifunkční, vzhledově čisté a minimalistické. Jejich výrobky ctí podstatu materiálu, mají velice přesný design založený na jednoduchosti geometrických tvarů. Dělaj to prostě jednoduše, minimalisticky, myslí na užitečnost každého detailu. 

Výrobu si drží co nejvíce lokální, snaží se minimalizovat dopady na životní prostředí, eliminují zbytečný odpad, využívají recyklované materiály a využívají je beze zbytku. Neprodukují žádný plasty. Nedělají si skladové zásoby, vždy vyrábí až po zadání objednávek. Dokonce i na své dodavatele mají nároky na udržitelnost procesu výroby

Ze svého ateliéru vytvořili přátelské a přívětivé místo. Pokud budete mít cestu kolem, můžete se jim podívat přímo pod ruce, když kabelky vyrábí nebo mrkněte na video, jak ten celej promyšlenej proces výroby probíhá.