Motýlek pro psy | žlutý

Žlutý motýlek pro citlivé pejsky (nahrazující symbol žluté stužky) od české značky Funky Dog, která věnuje 30% z prodejní ceny motýlků na podporu zvířatům v nouzi. Dostupný ve dvou velikostech. 

Varianta:
Dostupnost Skladem (1 ks) Momentálně nedostupné Zvolte variantu
230 Kč
Motýlek pro psy | žlutý

Žlutý motýlek jako ozdoba pro vašeho psa pro společné veselé dny. 

Motýlky značky Funky Dog jsou vyrobeny ručně, větší část výroby probíhá v českých chráněných dílnách.

Motýlek se na obojek nebo postroj připevňuje pomocí suchého zipu. Psovi motýlek nevadí, ani z něho není nervózní. Motýlek je přizpůsobený na denní nošení, není to jen móda pro slavnostní příležitosti! Motýlek je symbol podpory útulkům, každý pes s motýlkem Funky Dog světu ukazuje, že podporuje svých kamarádů z útulku.

Vyberte ze dvou velikostí
Velikost S: 6 cm
Velikost M: 9 cm

Zároveň  žlutá barva může mít na pejskovi hlubší význam. Pokud pes nosí žlutou stužku/ motýlek nebo postroj, může to signalizovat, že se jedná o psa, který má zdravotní problém, zotavuje se po zákroku, je starý, hluchý nebo jinak oslabený a potřebuje opatrný přístup. Může se taky jednat o psa ve výcviku, který se potřebuje soustředit, může to být nesocializovaný pes například z útulku nebo hárající fena. Nebo jednoduše značí psa, který netouží po cizí společnosti a dotycích. Díky tomuto "signálu" můžete se svým psem jít spokojeně na procházku bez zbytečného stresu, který při nevhodném kontaktu vzniká na obou stranách.

Bližší informace o projektu žlutých stužek ze Švédska, který vznikl v roce 2012, naleznete na http://gulahund.se/cestina/

30% z prodeje motýlků značka Funky Dog daruje na podporu zvířat v nouzi.

Vyrobeno v České republice. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dobrodary
Raddar standardy a kritéria: ručně vyrobený, férové pracovní podmínky, česko-slovenská tvorba, dobrodar
Velikost S: 6 cm
Velikost M: 9 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka FUNKY DOG je česko-slovenská značka ručně vyráběných módních doplňků pro psy a členy jejich rodiny, která pomáhá zvířatům v nouzi. Všechny produkty této značky jsou veganské, ekologické, nadčasové a vyrobené z ekologicky šetrných materiálů (Piňatex - video tu, len, bavlna). 

Za značkou FUNKY DOG stojí úžasná Katka Králová, jejíž vášní je tvořit a zároveň pomáhat zvířatům v nouzi. Značku odstartovala v roce 2015 produktem psího motýlka a od té doby své portfolio neustále rozšiřuje o nádherné oboustranné šátky, obojky, vodítka, hračky a mnohé další potřeby pro čtyřnohé přátelé.

Od samého počátku, co značka existuje, Katka věnuje 10-30% z každé objednávky útulkům a neziskovým organizacím, které pomáhají zvířatům. Každý, kdo koupí produkty FUNKY DOG tak pomáhá spolu s Katkou a každý šťastný pes, který hrdě nosí tyto produkty pak ukazuje světu, že pomáhá psím kamarádům, kteří takové štěstí jako oni neměli. Díky značce FUNKY DOG se již přerozdělilo neuvěřitelných 1 750 000,-Kč.

Nápad na tvoření psích doplňků započal psím motýlkem, který Katka pro svého psa dlouho nemohla najít. Až konečně našla nějakou sponku pro lidi a přilípla ji Kadlovi, tak se začaly dít věci! Poutal pozornost, kam přišel, lidé se na něj usmívali a bylo vidět, že jim jen pohled na takto vyfiknutého psíka dělá radost. A tak si Katka řekla, proč by tedy motýlky sama nevyráběla, když na trhu nejsou k dostání takové, jaké by si sama pro svého psa představovala a očividně mají úspěch. Založení značky FUNKY DOG pak na sebe nenechalo dlouho čekat, založila si stránku na Facebooku a následně i eshop.

Tváří značky FUNKY DOG je MR. Cuddlo ("Kadlo"), což je neobyčejný psík se silnou osobností, plemenem je to hrdý čistokrevný oříšek.

Na výrobu všech produktů se používá výhradně etické a ekologické materiály - především materiál Piňatex z ananasových listů. Výroba je zadávána do chráněných dílen, maminkám s malými dětmi a rodinným dílničkám s tradicí k řemeslu. 

Katarina_Kralova_a_Mr._Cuddlo_FUNKY_DOG_medium funky-dogTavola_disegno_7_copy_4_4x_73812284-2faf-4f39-811d-364e733001c4_180x