Vánoční kolekce ozdob Sněha

Kolekce deseti milých vánočních ozdob na stromeček z dřevěné překližky od značky JAA∞TY. Sada obsahuje 10 dřevěných ozdob s motivem sněhových vloček.

Vánoční ozdoby jsou pečlivě zabalené v kartonové krabici a vystlané dřevitou slámou, samotní balení je tak vkusné, že se nemusíte bát ozdoby rovnou darovat jako plnohodnotný dárek. 

Dostupnost Skladem (1 ks)
480 Kč
Vánoční kolekce ozdob Sněha

Těchto 10 autorských sněhových vloček udělají z vašeho stromečku ten nejkrásnější stromeček široko daleko. A atmosféru vykouzlí tak nádhernou, že dokonce i každý tzv. morous protivánoční bude dojatej a šťastnej a veselej.

Lokálně ručně vyrobené vánoční dekorace s vánoční tematikou jsou vyrobené z topolové nebo bukové překližky (ta má pro účely ozdob lepší vlastnosti než surové dřevo, je lehčí a pevnější) a jsou natřeny kvalitním mořidlem, které zvýrazňuje léta dřeva a má červenohnědou barvu.

Sada obsahuje 10 autorských dřevěných ozdob - všechny s motivem sněhové vločky. 

Vánoční ozdoby jsou pečlivě zabalené v kartonové krabici a vystlané dřevitou slámou, samotní balení je tak vkusné, že se nemusíte bát odoby rovnou darovat jako plnohodnotný dárek. 

Ozdoby jsou vyráběné ručně, každý kousek je originál a budete jediní, kteří takový unikát budou mít doma. Barva vyfoceného produktu na fotografii se proto může mírně lišit od vašich vloček, které dostanete.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dekorace a doplňky
Materiál: dřevo
Pro koho: babička, maminka, kamarádka, učitelka
Příležitost: Vánoce
Raddar standardy a kritéria: bez plastů, šetrné k životnímu prostředí, ručně vyrobený, férové pracovní podmínky, česko-slovenská tvorba
Materiál: dřevěná překližka
Barva: hnědá
Rozměry: cca 10×8×0,4 cm
Povrchová úprava: napuštěno pigmentem
Počet kusů v sadě: 10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka JAA∞TY navrhuje a vyrábí dřevěné módní doplňky a bytové dekorace. Zodpovědně. S úctou k přírodě.

Studio JAA∞TY vzniklo v Beskydech s cílem propojit kvalitní přírodní materiály, precizní řemeslo, funkční design a ilustraci. Josef a Kristýna, kteří za touto značkou stojí, by rádi naši planetu zanechali v lepším stavu, než do jakého sami přišli. Toho chtějí docílit popularizací udržitelnosti, lokálních tradic a české přírody.

Název JAA∞TY je vyjádřením bezmezného spojení JÁ a TY. V souladu.

Josef se značkou JAA∞TY navazuje na rodinnou tradici práce se dřevem, Kristýna (jakožto absolventka ilustrace na Sutnarce) pak do studia vnáší hravost a kreativitu. Společně ukazují, že design není jen slovo, ale je to skutečné propojení funkce a vizuálního provedení, že předměty by měly vydržet a nesloužit jen v rámci jedné sezóny a že přírodní materiály jsou budoucnost. 

Dílna Josefa a Kristýny se nachází v Novém Hrozenkově v Beskydech a tam vznikají všechny jejich dřevěné výrobky. Při výběru materiálu, se kterým budou pracovat, dbají na tradici, kvalitu, podporu českých firem a zodpovědnost. Materiály využívají beze zbytku a jejich dílna funguje na solární energii. Své produkty ošetřují kvalitní ekologickou povrchovou úpravou a balí je bez zbytečných plastů.

Co se týče právě povrchové úpravy, značka JAA∞TY ráda dává vyniknout přirozené barvě dřeva, proto používají pro jeho ošetření kvalitní směs přírodních olejů, který má certifikaci pro styk s dětmi a potravinami, neobsahuje žádné těkavé organické látky a je šetrný k životnímu prostředí. Některé produkty, které jsou denně vystavovány výrazné zátěži, raději dvakrát nalakovali bezbarvým lakem. A pak mají v nabídce produkty,  například dekorace do domácnosti, které jsou napuštěny pigmentem. Vybrali si nejšetrnější způsob moření, a tou je použití mořidla s vodou coby "nosičem" pigmentu. 

  Bez názvu2_1 Bez názvu_1