Květináč beton & měď

Malý, ale výrazný kulatý betonový květináč s dekorem mědi od značky Not a void, ručně vyrobený.

Dostupnost Skladem (3 ks)
749 Kč
Květináč beton & měď

Malý, ale šikovný! To je úplně vystihující popis tohoto květináče, kterej bude zaručeně milovat úplně každej milovník kaktusů a nebo jiných malých sukulentů. 

Výrazný kulatý betonový květináč s dekorem mědi. Malý velikostí, ale ohromný svými detaily. Skvěle se doplňuje s betonovým táckem, který máme také v nabídce. 

Rozměry: 7,2 x 7,2 x 4 cm

Skvěle se doplňuje s betonovým táckem, který máme také v nabídce. 

Květináč je součástí první kolekce mladého designéra Bruna Bontempa z Porta. 

Fotografie slouží k ilustračním účelům, květina, ani jiné objekty nejsou prodejnou součástí. Cena je za jeden kus květináče.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dekorace a doplňky
Materiál: beton
Pro koho: pro ni, pro něj
Raddar standardy a kritéria: vegan, bez chemie, bez plastů, šetrné k životnímu prostředí, ručně vyrobený, férové pracovní podmínky
Rozměry: 7,2 x 7,2 x 4 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod portugalskou značkou Not a void tvoří sympaťák Bruno Bontempo. Bydlí v Portu, což je naprosto úchvatný město plný inspirace, takže je docela jasný, odkud Bruno čerpá.

Not a void je začínající značka betonového nábytku a doplňků do bytu. Bruno vytvořil teprve svou první kolekci, která prezentuje čisté tvary, drsnost betonu a tvoří jedinečné vzory a textury s nádechem lesklé mědi. 

Název odkazuje na myšlenku, že prázdná místa/ díry/ volné prostory jsou vlastně významnou součástí všech objektů. Tímto názvem Bruno tak trochu škádlí náš materialistický způsob myšlení dnešní společnosti. 

Všechny produkty Not a void jsou tvořeny ručně a ve velmi malých sériích ekologicky šetrnými způsoby.

Brunova první práce byla v dřevařské dílně, kde se zamiloval obecně do "tvoření věcí". Potom studoval interiérový design, dějiny umění a antropologii. Studování je sice pěkná věc, ale Bruno potřebuje tvořit hlavně rukama a vidět výsledky své práce v jejich materiální podobě (a prázdnotách "tzv. voidech" kolem nich a v nich).

Po měsících experimentování, zkoumání, navrhování a redesignu přišel se svou první kolekcí, která dodá vašemu životu "kousek reality" a ukáže vám zdánlivě "tvrdý a hrubý" materiál zpracovaný s ohromnou lehkostí a jednoduchostí. 

Bez názvu_2      FOTO_Bruno Bontempo - not a void