21 dnů: Stop kouření

Značka: DOIY Design

Papírová krabička s 21 vytahovacími kartičkami vám pomůže zůstat motivovaní přestat kouřit. Každý den v ní od značky DOIY Design najdete tip, jak úspěšně pokračovat na své cestě k trvalé změně k lepšímu. Buďte silní, to zvládnete!

Dostupnost Skladem (>3 ks)
139 Kč
21 dnů: Stop kouření
Značka: DOIY Design

Jestli někdo z vašich blízkých (nebo vy samotní) kouří a chtěli byste tento (zlo)zvyk jednou na vždy opustit, zkuste mu (si) pořídit naší krabičku s kartičkami s motivačními tipy na 21 dní. Konečný úspěch sice leží spíš v samotném pevném rozhodnutí a vůli, ale každodenní motivace a podpora v cestě za změnou jsou taky velice důležité a právě v tomto ohledu vám naše krabička významně pomůže. 

Jestli chcete přestat kouřit, nebojte, určitě toho dosáhnete! Taková závislost na cigaretách je vlastně jen zvyk a zvyk je chování, které je těžké změnit, poněvadž se opakováním stalo automatické a emocionální, tělem i myslí vyžadované. A pokud se jedná o (zlo)zvyk, který se stal ve vašem životě problematickým, pak je určitě dobré ho vyměnit za jiný, lepší, (dobro)zvyk. A vy to dokážete!  

Pokud vůbec čtete tento text, pak jste na dobré cestě, protože už jste provedli první krok - uvědomili jste si, že kouření je vaším (zlo)zvykem. Teď už si jen musíte ujasnit, že opravdu chcete tento zlozvyk trvale opustit a vydat se na svou cestu plnou změn. 

Doktor Maxwell Maltz napsal v roce 1960 knihu nazvanou "Psycho-kybernetika" a vysvětluje v ní, že trvá v průměru 21 dní, než si člověk zvykne na změnu, na nový zvyk. Délka 21 není samozřejmě dogmatická, u každého závisí na jeho osobnosti, motivaci, okolnostech a dotyčném (zlo)zvyku, ale v průměru se zdá 21 dní jako ne zas tak dlouhá doba na to, abyste změnili svůj život k lepšímu, co myslíte?

Tato krabička s 21 vytahovacími kartičkami vám pomůže zůstat motivovaní, na každý den v ní najdete tip, jak úspěšně pokračovat na své cestě k trvalé změně k lepšímu. Buďte silní, to zvládnete!

Obsahem balení je také motivační náramek na ruku "You can do it!". Připevněte si ho na ruku a sundejte, až si budete jisti, že jste v cíli.

Rozměry: 11,5 x 6 x 4,5 cm

Nápisy na kartičkách jsou v angličtině. Vhodné pouze pro anglicky mluvící. 

Značka DOIY Design výrobu některých svých produktů, jako je i tento, od samého počátku svého vzniku vyrábí v Číně. A ano, s čínskou výrobou je spojené jedno velké stigma. DOIY Design si v Číně vybralo své dlouhodobé partnery, se kterými pracují celých 12 let a které se snaží učit přecházet od plastů k ušlechtilejším materiálům, kterým se snaží dávat férové podmínky pro práci a se kterými se společně učí, jak zachovat důstojnou výrobu produktů i v tak pokrouceném výrobním gigantu jako je Čína. Máme samozřejmě možnost všechny čínské továrny a výrobce hodit do jednoho pytle a prostě je bojkotovat. A nebo zkusíme experiment s myšlenkou, kterou má DOIY, že i v Číně jsou výrobci, kteří chtějí svým pracovníkům dávat příjemné pracovní podmínky, pracovat ekologičtěji a postupně přejít na celkově udržitelný systém výroby. Těmto konkrétním výrobcům je ale nutné zadávat nějakou smysluplnou práci. Tito výrobci potřebují vzor, od koho se naučit, jak s těmi ušlechtilejšími návrhy, materiály a designem pracovat tak, aby se jednou opravdu mohli zařadit mezi producenty udržitelného světa. DOIY se snaží o tzv. "demokratický design", což znamená, že se snaží docílit, aby byly skvělý designový věci dostupný co největšímu počtu lidí bez výjimky. A ty stejné myšlenky drží i ve výrobě. Se svými čínskými výrobci společně neustále zlepšují výrobu i balení tak, aby byla ekologičtější, postupně opouští plasty a přechází ke vznešenějším materiálům jako je papír, dřevo, sklo a keramika. DOIY je i jinak společensky aktivní značka, propaguje poselství rovnosti pohlaví a snaží se vybízet k ekologicky šetrnému způsobu života a tzv. "slow life". Přispívají organizacím se kterými sdílejí stejné myšlenky a hodnoty (například For All Womankind na podporu postavení žen nebo organizaci One Tree Planted, která vysazuje stromy po celé planetě). Během pandemie část jejich prodejů věnovali na španělský program „A tu lado“, který pomáhá zranitelným rodinám v této nepříjemné koronavirové době. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárky
Materiál: papír
Materiál náramku: polyester
Rozměry: 11,5 x 6 x 4,5 cm

DOIY založili v roce 2008 Elodie a Jaime v Barceloně. Je to značka životního stylu zaměřená na navrhování dárků a bytových doplňků a cílem je stát se jedinou zastávkou nutnou k nakoupení jedinečných dárků s duší.

Jejich designy jsou nekonvenční, ikonické, kreativní, promyšlené a emotivní. Každý objekt má svůj příběh. Ať už vás překvapí, rozveselí, pošle dobré vibrace nebo vás rozesměje, vždy prostě vyvolávají příjemné emoce.

Tým DOIY design se postupem času rozrostl a teď jsou jejich produkty už v nabídce distributorů snad po celém světě. Stále ale dbají na své původní hodnoty, vize a cíle. Produkty si stále navrhují sami, jejich posláním není jenom navrhovat jedinečné designové předměty, ale také tvořit tzv. "demokratický design". To jednoduše znamená, že chtějí, aby byly skvělý designový věci dostupný co největšímu počtu lidí bez výjimky, chtějí prolomit stigma, že "designové prvky patří elitám". Neustále zlepšují výrobu i balení tak, aby byla ekologičtější, opouští postupně plasty a spolu se svými výrobci (i těmi z Číny) přechází k ušlechtilejším materiálům jako je dřevo, sklo  a keramika, se kterými se učí společně postupně pracovat. 

DOIY je společensky aktivní značka, propaguje poselství rovnosti pohlaví a snaží se vybízet k ekologicky šetrnému způsobu života a tzv. "slow life". Přispívají organizacím se kterými sdílejí stejné myšlenky a hodnoty (například For All Womankind na podporu postavení žen nebo organizaci One Tree Planted, která vysazuje stromy po celé planetě). Během pandemie část jejich prodejů věnovali na španělský program „A tu lado“, který pomáhá zranitelným rodinám v této nepříjemné koronavirové době.

Tým DOIY tvoří z 90% ženy a všichni členové dostávají stejný plat za stejnou práci bez jakéhokoli rozdílu pohlaví.

"Tvoření dárků je něco výjimečného, považujeme to za intimní moment mezi lidmi, kdy vyjadřují to nejlepší z jejich vztahu. Jsme poctěni, že můžeme být součástí takových momentů a dělat je ještě více krásnými a emotivnějšími. Nabízíme nový přístup k designu, který vychází z kultury mladých, ale i nostalgie a módních záležitostí. Milujeme přetvářet realitu a podávat rozdílný pohled na věci kolem nás. Utíkáme od standardů a nudných základů, porušujeme pravidla a hledáme krásu v nečekaném. I letmý nápad se může stát nádherným designovým objektem. Tvoření každého našeho produktu je úžasným dobrodružstvím." Elodie.

 

 elodie a jaime doiy