Valentýnský balíček "V koupelně III"

610 Kč
Skladem (> 3 ks)

Valentýnský balíček s ručně vyráběnými přírodními mýdly, peelingem a autorským přáním. Balíček k vám dorazí v dárkovém balení. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro takovou tu domácí pohodičku doma ve vaně je tohle naprostá bomba. A kdy jindy si užívat domácí pohodičky než tento Valentýn, když stejně jinam vlastně nemůžem.

Obsah cenově zvýhodněného valentýnského balení:
• Autorské přání od české značky Tululum
• Přírodní ručně vyráběné mýdlo s pomerančovým, citronovým esenciálním olejem a esenciálním olejem citronella od značky 757 Natural Cosmetics.

POPIS JEDNOTLIVÝCH PRODUKTŮ V BALENÍ:
Přírodní mýdlo The Sea Heart (odkaz zde)

Mýdlo ve tvaru srdíčka inspirované ostrovem ve tvaru srdíčka, ke všemu s romantickou vůní. To snad vypadá, že je to mýdlo jako dělaný pro zamilovaný párečky. 

Přírodní ručně vyráběné mýdlo s chorvatským extra panenským olivovým olejem, čistým pomerančovým, citronovým a éterickým olejem citronella. Mýdlo ideální pro udržení hladké a vyživené pokožky, má nádhernou vůni, která rozjasní každou náladu.

Toto mýdlo je pojmenované podle ostrova Galešnjak, který je označován za ostrov lásky. Má totiž dokonalý tvar srdce, a to zcela přirozeně bez zásahu člověka. Jediné, co tam najdete, jsou lesy, olivovníky a králíci. Opravdu jediné takové místo svého druhu. 

 

V balení najdete dvě varianty tohoto mýdla: 15g ve tvaru srdíček a 60g ve tvaru kvádříku.

Peeling The Minor Canyon (odkaz zde)

S tímhle peelingem se budete už od rána těšit na večer, až se budete moct naložit do vany a pořádně ze sebe "seškrábat" nánosy těžkýho dne. Vůně růžovýho dřeva je krásně jemná a ohromně příjemná. Ideální dárek pro dobrou kamarádku, o které víte, že si takovou chvilku pohody opravdu zaslouží. Nebo je takový peeling vhodný určitě i do vaší koupelny. 

Přírodní ručně vyrobený tělový peeling s chorvatskou mořskou solí z ostrova Pag, mletými skořápkami ořechu a čistým esenciálním olejem z růžového dřeva. Tělový peeling  ideální pro jemné odlupování pokožky tak, aby ji zanechal hedvábně měkkou a hladkou.

Pramen řeky Cetiny se nazývá Modré oko, má nádherně modrou barvu a odráží odstíny oblohy. Řeka Cetina je hluboká a pomalá, dokud nevstoupí do kaňonu, kde se promění v silnou řeku. Nakonec spadá do Velké a Malé Gubavice, vodopádů, které jsou symboly tohoto jedinečného hluboce vyřezávaného kaňonu.

 

Přáníčko (odkaz zde)

Minimalistické přáníčko jako originální Valentýnka od české značky Tululum. Je z recyklovaného papíru a je doplněno hnědou obálkou (taktéž z recyklovaného papíru).

Přáníčko je uvnitř prázdné, záleží tedy jen na vás, co obdarovanému sdělíte a popřejete. 

Rozměry: 135 x 135mm, obálka 140 x 140mm.

Obrázky na monitoru mohou lehce zkreslovat skutečnou barvu přáníčka. Ta je na papíře totiž ještě krásnější.


Cena produktů v balení:
Mýdlo Sea Heart 60g: 189,-Kč, Mýdlo ve tvaru srdíčka Sea Heart 15g: 99,-Kč, Peeling Minor Canyon: 299,-Kč, Autorské přání: 69,-Kč, dárkové balení (celkem 656,-Kč)
Zvýhodněná cena celého balení: 610,-Kč


Doplňkové parametry

Kategorie: Valentýn
Pro koho: pro ni
Raddar standardy a kritéria: vegan, bez chemie, šetrné k životnímu prostředí, ručně vyrobený
Obsah balíčku: mýdlo 60g, mýdlo 15g, autorské přání, peeling 70g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Číslo 757 představuje počet (ne)spočetných přírodních krás Chorvatska, které je známé celosvětově pro svou krásnou přírodu, čisté moře a pobřeží s mnoha ostrovy a ostrůvky. Konkrétně má Chorvatsko 602 ostrovů, 78 hor, 34 řek, 24 přírodních jezer a 19 přírodních parků...757 přírodních krás, takzvaných fragmentů. 

Antonija a Blanka se rozhodly spojit tyto přírodní krásy přírodní kosmetikou a vytvořily kolekce The Blues (moře), The Greys (hory), The Whites (řeky), The Blacks (jezera) and The Greens (přírodní parky). 

Svou značku odstartovaly kolekcí The Blues inspirovanou mořem a pobřežím - každý produkt se jmenuje po jednom z chorvatských ostrovů. Chorvatsko má jedno z nejvíce členitých pobřeží Evropy s 602 ostrovy. Existuje dalších 642 skal a útesů, které do této kategorie nespadají kvůli možnosti, že by mohly být ponořeny do stoupajících mořských přílivů. Díky Antoniji a Blance se dozvíte a ovoníte více těchto fragmentů Chorvatska, o kterých jste pravděpodobně ani nevěděli, že existují.

Druhou řadou je pak kolekce The Whites, která je inspirovaná řekami. 

Značka 757 staví svou produkci na udržitelném způsobu výroby a sociální odpovědnosti. Všechny produkty jsou pouze z přírodních složek a každý jeden kus byl vytvořen ručně a řemeslně. Žádný z produktů nebyl testovaný na zvířatech. 

757 logo-web_finalno-01