Valentýnský balíček "V koupelně II"

310 Kč
Skladem (> 3 ks)

Valentýnský balíček s ručně vyráběnými přírodními mýdly a autorským přáním. Balíček k vám dorazí v dárkovém balení. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro takovou tu domácí pohodičku doma ve vaně je tohle naprostá bomba. A kdy jindy si užívat domácí pohodičky než tento Valentýn, když stejně jinam vlastně nemůžem.

Obsah cenově zvýhodněného valentýnského balení:
• Autorské přání od české značky Tululum
• Přírodní ručně vyráběné mýdlo s černým uhlím a čistým esenciálním olejem z čajovníku od značky 757 Natural Cosmetics.

POPIS JEDNOTLIVÝCH PRODUKTŮ V BALENÍ:
Přírodní mýdlo The Bruce Tea (odkaz zde)

Tohle je asi jedno z těch nejzajímavějších ručních přírodních mýdel v nabídce značky 757. Černý mýdlo je vhodný jako dárek, když máte třeba trošku černý svědomí a potřebujete to nenápadně spláchnout. 

Přírodní ručně vyráběné mýdlo z černého uhlí, extra panenského olivového oleje a s čistým esenciálním olejem z čajovníku. Toto mýdlo je skvělou volbou pro hloubkové čištění pleti, navíc s moc příjemnou svěží vůní.

Ostrov Brusnik, podle kterého je tohle mýdlo pojmenované, je typický pro své černé oblázky a endemický druh ještěrky. Říká se, že název ostrov dostal buď od slova "brus", což je chorvatské slovo pro brousek, který je vyroben z ostrovních sopečných černých hornin, nebo tak byl pojmenován proto, že moře tak typicky ostře pobřeží vypilovalo, aby ostrov ochránil před nezvanými návštěvníky. 

V balení najdete dvě varianty tohoto mýdla: 15g ve tvaru srdíček a 60g ve tvaru kvádříku.

Přáníčko (odkaz zde)

Minimalistické přáníčko jako originální Valentýnka od české značky Tululum. Je z recyklovaného papíru a je doplněno hnědou obálkou (taktéž z recyklovaného papíru).

Přáníčko je uvnitř prázdné, záleží tedy jen na vás, co obdarovanému sdělíte a popřejete. 

Rozměry: 135 x 135mm, obálka 140 x 140mm.

Obrázky na monitoru mohou lehce zkreslovat skutečnou barvu přáníčka. Ta je na papíře totiž ještě krásnější.


Cena produktů v balení:
Mýdlo Bruce Tea 60g: 189,-Kč, Mýdlo ve tvaru srdíčka Bruce Tea 15g: 99,-Kč, Autorské přání: 69,-Kč (celkem 357,-Kč)
Zvýhodněná cena celého balení: 310,-Kč


Doplňkové parametry

Kategorie: Valentýn
Pro koho: pro ni, pro něj
Raddar standardy a kritéria: vegan, bez chemie, šetrné k životnímu prostředí, ručně vyrobený, férové pracovní podmínky
Obsah balíčku: mýdlo 60g, mýdlo 15g, autorské přání

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Číslo 757 představuje počet (ne)spočetných přírodních krás Chorvatska, které je známé celosvětově pro svou krásnou přírodu, čisté moře a pobřeží s mnoha ostrovy a ostrůvky. Konkrétně má Chorvatsko 602 ostrovů, 78 hor, 34 řek, 24 přírodních jezer a 19 přírodních parků...757 přírodních krás, takzvaných fragmentů. 

Antonija a Blanka se rozhodly spojit tyto přírodní krásy přírodní kosmetikou a vytvořily kolekce The Blues (moře), The Greys (hory), The Whites (řeky), The Blacks (jezera) and The Greens (přírodní parky). 

Svou značku odstartovaly kolekcí The Blues inspirovanou mořem a pobřežím - každý produkt se jmenuje po jednom z chorvatských ostrovů. Chorvatsko má jedno z nejvíce členitých pobřeží Evropy s 602 ostrovy. Existuje dalších 642 skal a útesů, které do této kategorie nespadají kvůli možnosti, že by mohly být ponořeny do stoupajících mořských přílivů. Díky Antoniji a Blance se dozvíte a ovoníte více těchto fragmentů Chorvatska, o kterých jste pravděpodobně ani nevěděli, že existují.

Druhou řadou je pak kolekce The Whites, která je inspirovaná řekami. 

Značka 757 staví svou produkci na udržitelném způsobu výroby a sociální odpovědnosti. Všechny produkty jsou pouze z přírodních složek a každý jeden kus byl vytvořen ručně a řemeslně. Žádný z produktů nebyl testovaný na zvířatech. 

757 logo-web_finalno-01