Valentýnský balíček "Růže na vždycky"

640 Kč
Skladem (1 ks)

Valentýnský balíček s náušnicemi z růže a kartami Smysluplné rozhovory. Balíček k vám dorazí v dárkovém balení. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Darujte letos růži, která vydrží na vždycky:) A dále máme skvělý tip na společnou aktivitu - uvařte si spolu kafe nebo čaj a "zahrajte" si Smysluplné karty - popovídejte si. Ne jenom, kde, kdy a s kým jsme dneska obědvali a kdo z jakých politiků co nasliboval. Ale tak nějak víc opravdově. Tak nějak víc o životě a o tom, co je důležité. 

Obsah cenově zvýhodněného valentýnského balení:
• Karty Smysluplné rozhovory
• Dřevěné náušnice JAM wooden jewelry

POPIS JEDNOTLIVÝCH PRODUKTŮ V BALENÍ:

Náušnice (odkaz zde)

Nádherně atypické náušnice z růžového dřeva. Když se vám na pochůzkách v městské džungli zasteskne po kousku krásně voňavé zahrady, jen si vzpomeňte, co máte v uších, a hned vám bude líp.  

Náušnice jsou vyrobeny z komponentu z chirurgické oceli a dřeva růžového keře.

Smysluplné karty (odkaz zde)

V balíčku je 60 konverzačních karet, které vám pomohou otevřít hlubší a smysluplnější témata. Mottem karet je "Vrať hloubku do svých rozhovorů i do svých vztahů", a prostřednictvím nich se to tak nějak opravdu stane. Máte 60 jedinečných a pečlivě promyšlených karet s otázkami, které vám dávají možnost, jak vrátit konverzacím hloubku. Je to zároveň 60 způsobů, jak lépe poznat své (více či méně) blízké. 

Pro koho jsou karty určeny? "Hrát" může opravdu kdokoli - kamarádi, páry nebo i rodiče s dětmi.

Když překročíte hranici frází a naučených odpovědí, objevíte skutečný vnitřní svět člověka, který sedí naproti vám. Jeho touhy, strachy, sny i obavy. To, kým skutečně je. Karty Smysluplné rozhovory vám mohou pomoci udělat první krok a vstoupit do tohoto kouzelného světa lidských příběhů skrytých za společenskými maskami.


Cena produktů v balení:
Náušnice: 330,-Kč,  Smysluplné karty: 360,-Kč, dárkové balení (celkem 690,-Kč)
Zvýhodněná cena celého balení: 640,-Kč


Doplňkové parametry

Kategorie: Valentýn
Pro koho: pro ni
Raddar standardy a kritéria: vegan, bez plastů, šetrné k životnímu prostředí, ručně vyrobený, férové pracovní podmínky, česko-slovenská tvorba
Obsah balíčku: dřevěné náušnice, smysluplné karty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsou dva, jsou z Brna a hrajou si se dřevem. Jsou to strašně milí lidi, mají snad pořád usměvavou náladu a vytváří dřeváky. 

Hm, dřeváky? To jsou šperky, misky a hračky z masivního dřeva a místo puncu mají vypálené tři tečky.

Mají dílnu po dědovi, neustále ji vylepšují, oprašují a při výrobě pak zase zaprašují. Nejradějc tvoří jednoduše z toho, co si sami vypěstují v jejich lese nebo na zahradě. A nebo taky z toho, co by jiní nazvali odpadem a ti dva si to prostě našli na nějakém z jejich cestovatelských dobrodružství. Z větších kusů dřeva vzniknou mísy a vázy, z menších potom náhrdelníky a prstýnky a z těch roztomilých nejmenších ještě náušnice. JAM tvoří naprosto bez odpadu, opravdu každičký kousek se využije a něco z něj vznikne.

Výrobky JAM wooden jewelry jsou povrchově upraveny pouze přírodním olejem vhodným na dřevo či přírodním voskem, které jsou atestované na dětské hračky a potraviny. Olej neuzavře zcela povrch výrobků, ale zároveň je chrání, prodlužuje jejich životnost a zvýrazní kresbu dřeva. 

Market s Jirkou a jejich dřeváky potkáte jen na tvůrčích marketech různě po republice nebo ve vybraných kamenných obchodech, online se zatím jejich výrobky neprodávaly - to až u nás na Raddaru si je teď můžete koupit z pohodlí domova. (A my už pochopili, proč tomu tak je, že jsme jediní s dřeváky v online nabídce) -  Každý kus je totiž originál, jediný pár náušnic nebo náhrdelník není stejný, ani podobný, každý má jinou strukturu dřeva, jiné rozměry, každý má jinou duši a rozdílný příběh. Ale v tom je právě ta nádhera!

Bez názvu     Bez názvu2