Valentýnský balíček "Rozverný"

330 Kč
Skladem (2 ks)

Rozverný valentýnský balíček s cestovní taškou na prádlo a s autorským přáním. Balíček k vám dorazí v dárkovém balení. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tohle je taková rozverná valentýnská drobnost pro vašeho milého, která ho potěší, pobaví a zaručeně se mu bude hodit!

Obsah cenově zvýhodněného valentýnského balení:
• Cestovní taška na prádlo od značky Doiy Design
• Autorské přání od české značky Tululum

POPIS JEDNOTLIVÝCH PRODUKTŮ V BALENÍ:

Cestovní taška Koinoboori (odkaz zde)

Originální měkký dárek pro všechny, kteří často cestují, jezdí na zakázky nebo často podnikají vícedenní výlety. Prostě při odjezdu jen nabalí kapra, v průběhu cesty ho nakrmí ponožkami a špinavým prádlem a po příjezdu to jen celé vysypou do pračky a zmáčknou "vyprat". Easy peasy, jednoduše paráda.  

Tato bavlněná cestovní taška na prádlo má tvar „Koinobori“, což je tradiční japonský větrný rukáv ve tvaru kapra.  Díky své perfektní velikosti do příručního zavazadla je opravdu dokonalým společníkem na cesty. Poskládaná ryba zabere minimum místa a během cesty ji pak naplníte špinavým oblečením. Po návratu domů můžete rybí tašku vyprázdnit přímo do pračky a dokonce ji celou spolu se špinavým oblečením vyprat.

 

Přáníčko (odkaz zde)

Minimalistické přáníčko ke svatbě od české značky Tululum, které tak stejně dobře poslouží i jako originální Valentýnka. Je z recyklovaného papíru a je doplněno hnědou obálkou (taktéž z recyklovaného papíru).

Přáníčko je uvnitř prázdné, záleží tedy jen na vás, co obdarovanému sdělíte a popřejete. 


Cena produktů v balení:
Cestovní taška: 289,-Kč, přáníčko: 69,-Kč, dárkové balení (celkem 358,-Kč)
Zvýhodněná cena celého balení: 330,-Kč


Doplňkové parametry

Kategorie: Valentýn
Pro koho: pro něj
Obsah balíčku: cestovní taška, přáníčko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

DOIY založili v roce 2008 Elodie a Jaime v Barceloně. Je to značka životního stylu zaměřená na navrhování dárků a bytových doplňků a cílem je stát se jedinou zastávkou nutnou k nakoupení jedinečných dárků s duší.

Jejich designy jsou nekonvenční, ikonické, kreativní, promyšlené a emotivní. Každý objekt má svůj příběh. Ať už vás překvapí, rozveselí, pošle dobré vibrace nebo vás rozesměje, vždy prostě vyvolávají příjemné emoce.

Tým DOIY design se postupem času rozrostl a teď jsou jejich produkty už v nabídce distributorů snad po celém světě. Stále ale dbají na své původní hodnoty, vize a cíle. Produkty si stále navrhují sami, jejich posláním není jenom navrhovat jedinečné designové předměty, ale také tvořit tzv. "demokratický design". To jednoduše znamená, že chtějí, aby byly skvělý designový věci dostupný co největšímu počtu lidí bez výjimky, chtějí prolomit stigma, že "designové prvky patří elitám". Neustále zlepšují výrobu i balení tak, aby byla ekologičtější, opouští postupně plasty a spolu se svými výrobci (i těmi z Číny) přechází k ušlechtilejším materiálům jako je dřevo, sklo  a keramika, se kterými se učí společně postupně pracovat. 

DOIY je společensky aktivní značka, propaguje poselství rovnosti pohlaví a snaží se vybízet k ekologicky šetrnému způsobu života a tzv. "slow life". Přispívají organizacím se kterými sdílejí stejné myšlenky a hodnoty (například For All Womankind na podporu postavení žen nebo organizaci One Tree Planted, která vysazuje stromy po celé planetě). Během pandemie část jejich prodejů věnovali na španělský program „A tu lado“, který pomáhá zranitelným rodinám v této nepříjemné koronavirové době.

Tým DOIY tvoří z 90% ženy a všichni členové dostávají stejný plat za stejnou práci bez jakéhokoli rozdílu pohlaví.

"Tvoření dárků je něco výjimečného, považujeme to za intimní moment mezi lidmi, kdy vyjadřují to nejlepší z jejich vztahu. Jsme poctěni, že můžeme být součástí takových momentů a dělat je ještě více krásnými a emotivnějšími. Nabízíme nový přístup k designu, který vychází z kultury mladých, ale i nostalgie a módních záležitostí. Milujeme přetvářet realitu a podávat rozdílný pohled na věci kolem nás. Utíkáme od standardů a nudných základů, porušujeme pravidla a hledáme krásu v nečekaném. I letmý nápad se může stát nádherným designovým objektem. Tvoření každého našeho produktu je úžasným dobrodružstvím." Elodie.

 

 elodie a jaime doiy