Valentýnský balíček "Pojď na kafe"

950 Kč
Skladem (1 ks)

Valentýnský balíček se dvěma porcelánovými espresso hrníčky, dvěma dřevěnými podšálky a autorským přáním. Balíček k vám dorazí v dárkovém balení. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Takový ty chvíle, kdy se potkáte po práci a dáte si společně v klidu kafe a víte, že zbytek dne patří už jen vám dvěma, tak ty jsou stejně nejhezčí, že jo. 

Obsah cenově zvýhodněného valentýnského balení:
• Porcelánový espresso hrníček značky LK Minilab
• Dřevěný podšálek Mandala od značky JAA a TY
• Autorské přání od značky Tululum

POPIS JEDNOTLIVÝCH PRODUKTŮ V BALENÍ:
Přáníčko (odkaz zde)

Minimalistické přáníčko jako originální Valentýnka. Je z recyklovaného papíru a je doplněno hnědou obálkou (taktéž z recyklovaného papíru).

Přáníčko je uvnitř prázdné, záleží tedy jen na vás, co obdarovanému sdělíte a popřejete. 

Rozměry: 135 x 135mm, obálka 140 x 140mm.

Obrázky na monitoru mohou lehce zkreslovat skutečnou barvu přáníčka. Ta je na papíře totiž ještě krásnější.

Espresso hrníčky (odkaz zde)

Takovýto jemný hrníček vám z kafe udělá fakt zážitek. I takový pondělí bude najednou vypadat dost růžově:) Něžný porcelánový espresso hrníček z kolekce Deliciously od studia LK minilab. Zlatě a platinově zdobený.

Každý hrníček je tvořen i zdoben ručně, a každý je proto naprosto unikátní a ojedinělý. 

Průměr hrnečku je 6,5cm.
Objem hrnečku je 100 ml.

Není vhodný do myčky na nádobí, ani do mikrovlnné trouby!

Podšálky Mandala (odkaz zde)

Takovýhle úžasný podšálky potřebuje každej, kdo aspoň jednou v životě obtiskl kolečko od horkýho nápoje na stole. A to kolečko tam zůstalo. Třeba navždycky. Takovej člověk už totiž v budoucnu vždycky bude s obavami přemýšlet, kam svůj nápoj položit. Tyhle podšálky mu to vyřeší. Navíc jsou nádherný a jedinečný a takový jako až magický. Hodí se proto i pro ty, co kolečko na stole nikdy neudělali, ale maj to rádi doma pěkný a stylový. 

Poskládejte si vlastní kombinaci vzorů. Vybírat můžete ze šesti jedinečných podšálků. Pokud vyberete každý jiný, pak je můžete používat i na rozeznávání nápojů, čí je který. Pokud vyberete více stejných, budete mít krásně jednotnou dekoraci na stůl. Nebo můžete vybrat jenom jediný ten nejhezčí podšálek pod váš hrníček čaje. Ve všech případech je možné podšálky použít také jako ozdobu na pověšení.

Jsou vyrobeny ručně v dílně JAA∞TY z topolové překližky (ta má pro účely podšálků lepší vlastnosti než surové dřevo, je lehčí a pevnější) a jsou natřeny kvalitním mořidlem, které zvýrazňuje léta dřeva a má červenohnědou barvu.

Velikost podšálku je cca 10 x 10 cm. 

Podšálky jsou vyráběné ručně, každý kousek je originál a budete jediní, kteří takový unikát budou mít doma. Barva vyfoceného produktu na fotografii se proto může mírně lišit od vašich podšálků, které dostanete.


Cena produktů v balení:
Podšálek: 2x 65,-Kč, espresso hrneček: 2x 399,-Kč, autorské přání: 79,-Kč,  dárkové balení (celkem 1007,-Kč)
Zvýhodněná cena celého balení: 950,-Kč


Doplňkové parametry

Kategorie: Valentýn
Pro koho: pro ni, pro něj
Raddar standardy a kritéria: vegan, šetrné k životnímu prostředí, ručně vyrobený, férové pracovní podmínky, česko-slovenská tvorba
Obsah balíčku: dva hrníčky, dva podšálky, přání

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Za značkou LK / minilab stojí Lucia Kováčiková, která vystudovala keramiku na Vysoké škole výtvarných umění v Bratislavě.

LK / minilab je její menší značka, pod kterou tvoří limitované edice šperků a porcelánových a keramických předmětů denní potřeby. Všechny její výrobky jsou zpracovány ručně, a to od prvotního nápadu až po finální produkt. LK / minilab je pro Lucii prostorem pro experimentování a hraní si s materiálem nebo nápady. Je to pro ni prostor, ve kterém se její vášeň a radost přenáší na porcelán.

Kromě studia LK / minilab Lucia dále tvoří pod svým jménem jako takovým. Tak vznikají projekty a instalace větších rozměrů.  

Pro její projekty jsou charakteristické příběhy, témata lásky, vztahů, vzpomínek a dětství. Hlavním materiálem, se kterým pracuje, se stal porcelán. Věnuje se hlavně tvorbě autorských objektů pro každodenní použití, které tvoří pouze v malých kolekcích nebo unikátně po jednom, ale tvoří také velké objekty a instalace. 

Bez názvu_4 Bez názvu2_4