Valentýnský balíček "Nohy v teple"

805 Kč
Skladem (1 ks)

Valentýnský balíček s dámským a pánským párem ponožek, které chrání koaly, a autorským přáním. Balíček k vám dorazí v dárkovém balení. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mít nohy v teple je důležitý. Chránit koaly je důležitý. Projevovat si lásku je důležitý. Nosit roztomilý ponožky, dělat si radost a vykouzlit své polovičce úsměv na tváři...taky důležitý! 

Obsah cenově zvýhodněného valentýnského balení:
• Dámský a pánský pár ponožek, které chrání koaly značky Conscious Step
• Autorské přání od značky Hello Kaktus

POPIS JEDNOTLIVÝCH PRODUKTŮ V BALENÍ:
Přáníčko (odkaz zde)

Plameňáci jsou hitem letošního roku, je to teď s nimi taková módní vlna. Tak pokud chcete být taky v kurzu, pak objednejte práv toto univerzální přání s růžovými plameňáky. 

Otevírací blahopřání potištěné digitálním tiskem autorského akvarelu Agáty Žáčkové.

Formát je A6 (105 × 148 mm). Uvnitř je přání bez textu, což dává prostor vaší fantazii. A nebo si taky můžete přáníčko vystavit jako obrázek na zeď, to je nápad, co?

Dodáváme včetně bílé obálky z recyklovaného papíru.

Přáníčko je zabaleno v průhledném kompostovatelném obalu.  Nejedná o plast, na mou duši!

 

 

Ponožky(odkaz zde)

Fairtrade ponožky Conscious Step z bio bavlny, z jejichž prodeje je část věnována neziskové organizaci Conservation International, která bojuje za záchranu ohrožených druhů zvířat.
• Materiál: 75% bio bavlna, 23% polyamid, 2% spandex.
• Bez pesticidů, herbicidů a bez geneticky modifikovaných rostlin.  
• Certifikace materiálu OEKO-TEX, Global Organic Textile Standard (GOTS).
• Certifikace Vegan.
• Vyrobeno v Indii v oblasti, kterou si značka vybrala jako vhodnou podpory a z důvodu, že právě z Indie odebírá bavlnu na jejich výrobu.
• Vyrobeno v továrně certifikované jako FAIRTRADE - což znamená férové a etické podmínky pro jejich výrobce. 
• Výrobní továrna  je pravidelně kontrolována a prověřována nezávislými skupinami a pravidelně prochází společenskými a továrními audity od uznávaných skupin, jako jsou WRAP a SEDEX.
• Lze prát v pračce. Nežehlit.


Cena produktů v balení:
Ponožky, které chrání koaly: 2x 390,-Kč, autorské přání: 75,-Kč  dárkové balení (celkem 855,-Kč)
Zvýhodněná cena celého balení: 805,-Kč


Doplňkové parametry

Kategorie: Valentýn
Pro koho: pro ni, pro něj
Raddar standardy a kritéria: férové pracovní podmínky, certifikace fairtrade
Obsah balíčku: dámský pár ponožek, pánský pár ponožek, přání

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Conscious step je značka designových fairtrade ponožek, z jejichž prodeje se část věnuje na vybrané dobročinné účely jako například záchrana deštných pralesů, vzdělávání dětí, boj s chudobou, boj s hladověním, výsadba stromů, záchrana koček a psů, záchrana mořských živočichů, záchrana ohrožených druhů, boj s HIV, prevence rakoviny prsu nebo obnova oceánů a podpora žen. 

Značka se snaží o trvalou sociální a enviromentální změnu. Každý krok, který podniknou v jejich výrobním procesu podporuje farmy a továrny s férovou mzdou, bezpečnými podmínkami a udržitelnými materiály. 

Mottem Conscious step je, že "dělat dobro není dostatečně dobrý", proto se snaží dělat věci ještě lépe. Vědomě vybudovali čistší dodavatelský řetězec, který nejen chrání životní prostředí, ale zajišťuje spravedlivé platy a bezpečné podmínky pro jejich výrobce. Ponožky jsou vyráběny v Indii, v oblasti, kterou si značka vybrala jako vhodnou podpory a z důvodu, že právě z Indie odebírá bavlnu na jejich výrobu. Jejich továrna je pravidelně kontrolována a prověřována nezávislými skupinami a pravidelně prochází společenskými a továrními audity od uznávaných skupin, jako jsou WRAP a SEDEX. Je certifikována společnostmi OEKO-TEX, Global Organic Textile Standards (GOTS) a Fairtrade International. 

K výrobě ponožek Conscious step používá organickou bavlnu certifikovanou Fairtrade. Materiál je certifikován pro vegany a není ošetřen herbicidy nebo pesticidy. Papír použitý na štítcích a krabičkách je vyroben z recyklovaných materiálů a je recyklovatelný. V současné době probíhá redukce veškerého zbytečného balení.

Podívejte se na obrázek, kolik peněz se Conscious step už podařilo věnovat na jednotlivé společenské a enviromentální problémy.
Tak který dobročinný účel podpoříte ponožkami vy?

 

infografika

ConsciousStep-PrimaryLogo-RGB-White_130x