Valentýnský balíček "Doba covidová, přesto romantická"

1 650 Kč
Skladem (2 ks)

Valentýnský balíček s kabelkou z recyklované kůže a antibakteriálním sprejem. Balíček k vám dorazí v dárkovém balení. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Romantický, osobní a přitom vtipný. Kombinace fakt ohromně elegantní a praktické kabelky z recyklované kůže a antibakteriálního spreje je za nás docela topová!:)

Obsah cenově zvýhodněného valentýnského balení:
• Antibakteriální sprej Haan
• Kabelka z recyklované kůže od značky Walk with me

POPIS JEDNOTLIVÝCH PRODUKTŮ V BALENÍ:

Kabelka z recyklované kůže (odkaz zde)

Už si neumímě představit vychytanější věc na osobní věci, když jdete "prostě jen tak ven". Do města večer, do města odpoledne, se psem na vycházku ráno, do obchodu v poledne, k doktorovi, na pauzu na oběd, za kámoškou na víno. Ať se vydáte kamkoli, tahle stylová kabelko-ledvinka vám bude úžasným parťákem.

Multifunkční kabelka, kterou lze nosit buď přes rameno nebo jako ledvinku v pase. Má taky malou kapsu na karty, abyste měli věci lépe organizované. Lze ji nosit i jako pánskou tašku. Je to prostě nadčasový módní doplněk.

Antibakteriální sprej (odkaz zde)

Možná se podivujete, co takový antibakteriální gel dělá na eshopu s designovými dárky. Tak za prvé je to v této době dárek velice aktuální a často moc chtěný. Za druhé je to totální designová topovka, my teda hezčí desinfekci ještě neviděli. Obal je recyklovatelnej. A za třetí je značka Haan naprostej lovebrand, kterej jsme museli mít v portfoliu. Starají se o zpřístupnění vodních zdrojů v Africe a započali takový menší hnutí, kdy vyzývají novou generaci značek, aby dělali co nejvíc pro udržitelný způsob výroby i prodeje svých výrobků a aby se i nad rámec své vlastní činnosti zapojovali do sociálních problémů společnosti. Haan věnuje 20% svých zisků právě na boj s problémem přístupu k pitné vodě. 

Antibakteriální čistící přípravek ve spreji zabíjí až 99,9% bakterií, na rukou rychle usychá (ale nevysušuje!) a zanechává příjemný pocit. Tady jsou jeho hlavní výhody:
• Zabijí 99,9% mikrobů
• Vysoký obsah aloe vera jako zvlhčující složka chrání před vysoušením kůže
• Recyklovatelný obal
• Boží vůně (zapomeňte na alkoholové nádechy)
• Forma spreje 
• Ergonomický design vhodný do kapsy nebo kabelky při cestování
• Dávkovač na více než 100 oplachů rukou, vydrží až 4x déle než jiné antibakteriální gely


Cena produktů v balení:
Kabelka: 1539,-Kč, antibakteriální sprej: 179,-Kč, dárkové balení (celkem1718,-Kč)
Zvýhodněná cena celého balení: 1650,-Kč


Doplňkové parametry

Kategorie: Valentýn
Pro koho: pro ni
Raddar standardy a kritéria: férové pracovní podmínky
Obsah balíčku: kabelka kangaroo z recyklované kůže, antibakteriální sprej Haan

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Walk with me je španělská značka multifunkčních kabelek a batohů z recyklované kůže. Náš Raddar je prvním dovozcem této značky do Česka, nikde jinde ji tu zatím nenajdete!

Všechny produkty si navrhují sami přímo v Madridu, což je pecka, veškeré výrobní i prodejní procesy mají pod jednou střechou. Neustále přemýšlí, jak lidé nosí své osobní věci, neustále vymýšlí, jak by mohli kabelky a batohy udělat co nejvíce multifunkční, vzhledově čisté a minimalistické. Jejich výrobky ctí podstatu materiálu, mají velice přesný design založený na jednoduchosti geometrických tvarů. Dělaj to prostě jednoduše, minimalisticky, myslí na užitečnost každého detailu. 

Výrobu si drží co nejvíce lokální, snaží se minimalizovat dopady na životní prostředí, eliminují zbytečný odpad, využívají recyklované materiály a využívají je beze zbytku. Neprodukují žádný plasty. Nedělají si skladové zásoby, vždy vyrábí až po zadání objednávek. Dokonce i na své dodavatele mají nároky na udržitelnost procesu výroby

Ze svého ateliéru vytvořili přátelské a přívětivé místo. Pokud budete mít cestu kolem, můžete se jim podívat přímo pod ruce, když kabelky vyrábí nebo mrkněte na video, jak ten celej promyšlenej proces výroby probíhá.