Valentýnský balíček "Cestovatel"

830 Kč
Skladem (2 ks)

Valentýnský balíček s cestovní taškou na prádlo a s minimalistickou pánskou peněženkou z recyklované kůže. Balíček k vám dorazí v dárkovém balení. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tohle je absolutně skvělá kombinace dárků pro přítele cestovatele. Peněženka na všechno důležitý do kapsy a špinavý prádlo v opravdu originální tašce do kufru a může se vyrazit za dalším dobrodružstvím!

Obsah cenově zvýhodněného valentýnského balení:
• Cestovní taška na prádlo od značky Doiy Design
• Minimalistická pánská peněženka z recyklované kůže od značky Walk with me

POPIS JEDNOTLIVÝCH PRODUKTŮ V BALENÍ:

Cestovní taška Koinoboori (odkaz zde)

Originální měkký dárek pro všechny, kteří často cestují, jezdí na zakázky nebo často podnikají vícedenní výlety. Prostě při odjezdu jen nabalí kapra, v průběhu cesty ho nakrmí ponožkami a špinavým prádlem a po příjezdu to jen celé vysypou do pračky a zmáčknou "vyprat". Easy peasy, jednoduše paráda.  

Tato bavlněná cestovní taška na prádlo má tvar „Koinobori“, což je tradiční japonský větrný rukáv ve tvaru kapra.  Díky své perfektní velikosti do příručního zavazadla je opravdu dokonalým společníkem na cesty. Poskládaná ryba zabere minimum místa a během cesty ji pak naplníte špinavým oblečením. Po návratu domů můžete rybí tašku vyprázdnit přímo do pračky a dokonce ji celou spolu se špinavým oblečením vyprat.

 

Pánská peněženka z  recyklované kůže (odkaz zde)

Za nás naprosto skvělá vychytávka do batohu nebo kabelky. Naše úplně ideální představa o tomto produktu je, že v létě vezmete jen nějaký peníz a vyrazíte s touhle peněženkou v kapse na večerní drink. Nemusíte se o nic starat, nic s sebou zbytečně tahat, prostě tahle jedna věc do kapsy úplně stačí. 

Pánům by tato kapsa stačila asi jako peněženka celkově. Pro dámy je to pak skvělý organizér na karty a důležité věci do kabelky. 

Peněženka na karty s dvěma kapsami tak, abyste mohli mít všechny své důležitosti pohromadě.


Cena produktů v balení:
Cestovní taška: 289,-Kč, peněženka: 589,-Kč, dárkové balení (celkem 878,-Kč)
Zvýhodněná cena celého balení: 830,-Kč


Doplňkové parametry

Kategorie: Valentýn
Pro koho: pro něj
Raddar standardy a kritéria: recyklovaný / recyklovatelný, bez plastů
Obsah balíčku: cestovní taška, pánská peněženka z recyklované kůže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Walk with me je španělská značka multifunkčních kabelek a batohů z recyklované kůže. Náš Raddar je prvním dovozcem této značky do Česka, nikde jinde ji tu zatím nenajdete!

Všechny produkty si navrhují sami přímo v Madridu, což je pecka, veškeré výrobní i prodejní procesy mají pod jednou střechou. Neustále přemýšlí, jak lidé nosí své osobní věci, neustále vymýšlí, jak by mohli kabelky a batohy udělat co nejvíce multifunkční, vzhledově čisté a minimalistické. Jejich výrobky ctí podstatu materiálu, mají velice přesný design založený na jednoduchosti geometrických tvarů. Dělaj to prostě jednoduše, minimalisticky, myslí na užitečnost každého detailu. 

Výrobu si drží co nejvíce lokální, snaží se minimalizovat dopady na životní prostředí, eliminují zbytečný odpad, využívají recyklované materiály a využívají je beze zbytku. Neprodukují žádný plasty. Nedělají si skladové zásoby, vždy vyrábí až po zadání objednávek. Dokonce i na své dodavatele mají nároky na udržitelnost procesu výroby

Ze svého ateliéru vytvořili přátelské a přívětivé místo. Pokud budete mít cestu kolem, můžete se jim podívat přímo pod ruce, když kabelky vyrábí nebo mrkněte na video, jak ten celej promyšlenej proces výroby probíhá.