Valentýnský balíček "Červená elegance"

Valentýnský balíček s kabelkou z recyklované kůže a klíčenkou. Balíček k vám dorazí v dárkovém balení. 

Dostupnost Skladem (2 ks)
2 100 Kč
Valentýnský balíček "Červená elegance"

Tohle je nádherný dárek z lásky pro nádhernou ženu, která ocení ruční a etickou výrobu svých módních doplňků. Je to dárek, který ohromí a bude dobře sloužit dlouhá léta.

Obsah cenově zvýhodněného valentýnského balení:
• Klíčenka z recyklované kůže od značky Walk with me
• Kabelka z recyklované kůže od značky Walk with me

POPIS JEDNOTLIVÝCH PRODUKTŮ V BALENÍ:

Kabelka z recyklované kůže (odkaz zde)

Tohle psaníčko a kabelka v jednom je nezbytná záležitost pro všechny dámy, který mají styl. Naprostej "must-have" každý holky z města. 

Kabelka ala psaníčko vhodná na dokumenty velikosti A5, ipad, ipad pro 10.5" a ipad mini. Uvnitř je jedna velká kapsa a jedna menší pro lepší organizaci věcí. Může se nosit v ruce jako psaníčko nebo se připevní popruh a je z ní kabelka na/přes rameno jako vyšitá. 

Ručně vyrobeno v Madridu z recyklované kůže.

Klíčenka (odkaz zde)

Díky této klíčence najdete své klíče rychle i v té největší kabelce nebo v nejhlubší kapse. A to ještě dřív, než se začnete rozčilovat, kde že ty klíče zase jsou. 

Červená klíčenka s elegantním a nadčasovým designem z recyklované kůže ze studia Walk with me. 

Ručně vyrobeno v Madridu. 

 Cena produktů v balení:
Klíčenka: 339,-Kč, antibakteriální sprej: 1849,-Kč, dárkové balení (celkem 2188,-Kč)
Zvýhodněná cena celého balení: 2100,-Kč


Doplňkové parametry

Kategorie: Valentýn
Materiál: kůže/ alternativa kůže
Pro koho: pro ni
Raddar standardy a kritéria: recyklovaný / recyklovatelný, bez plastů, šetrné k životnímu prostředí, férové pracovní podmínky
Obsah balíčku: kabelka z recyklované kůže, klíčenka z recyklované kůže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Walk with me je španělská značka multifunkčních kabelek a batohů z recyklované kůže. Náš Raddar je prvním dovozcem této značky do Česka, nikde jinde ji tu zatím nenajdete!

Všechny produkty si navrhují sami přímo v Madridu, což je pecka, veškeré výrobní i prodejní procesy mají pod jednou střechou. Neustále přemýšlí, jak lidé nosí své osobní věci, neustále vymýšlí, jak by mohli kabelky a batohy udělat co nejvíce multifunkční, vzhledově čisté a minimalistické. Jejich výrobky ctí podstatu materiálu, mají velice přesný design založený na jednoduchosti geometrických tvarů. Dělaj to prostě jednoduše, minimalisticky, myslí na užitečnost každého detailu. 

Výrobu si drží co nejvíce lokální, snaží se minimalizovat dopady na životní prostředí, eliminují zbytečný odpad, využívají recyklované materiály a využívají je beze zbytku. Neprodukují žádný plasty. Nedělají si skladové zásoby, vždy vyrábí až po zadání objednávek. Dokonce i na své dodavatele mají nároky na udržitelnost procesu výroby

Ze svého ateliéru vytvořili přátelské a přívětivé místo. Pokud budete mít cestu kolem, můžete se jim podívat přímo pod ruce, když kabelky vyrábí nebo mrkněte na video, jak ten celej promyšlenej proces výroby probíhá.