Sada plovoucích svíček ze včelího vosku

Dárková sada čtyř kulatých plovoucích čajových svíček ze 100% čistého včelího vosku od české značky Bylinkomilovnice. 

Dostupnost Skladem (>3 ks)
120 Kč
Sada plovoucích svíček ze včelího vosku

Tyto čajové plovoucí svíčky od značky Bylinkomilovnice jsou vyrobené ze 100% čistého včelího vosku přímo od místního rodinného včelaře a doplněny o bavlněný knot české výroby. Mají kulatý tvar. Nejsou ničím ovoněny a voní přirozeně po medu. Umí stejně jako svíčky ve skle vytvořit a navodit příjemnou atmosféru.

Čajová plovoucí svíčka vytváří drobné světlo s malým plamenem. Čajové plovoucí svíčky můžete vložit do vody a zapálit (skvěle se hodí jako dekorace na stůl). Ovšem hodí se prakticky kamkoliv, protože je můžete použít jako klasické čajové svíčky, stačí je vložit do svícnu nebo do lucerny, o Vánocích z nich můžete vytvořit vánoční dekorace (u bezobalových svíček použijte svícen například skleněný).

Benefity včelího vosku:
• čistí ovzduší a při hoření nevypouští žádné škodlivé a toxické látky
• je 100% přírodní 
• délka hoření je až 2x delší než u parafínových svíček
• vytvářejí teplé a hřejivé světlo
• má jemnou medovou vůni a příjemnou žlutou barvu
• měl by působit pozitivně na psychiku a na kvalitu spánku

Jak se o svíčku starat:
• pravidelně zastřihujte knot
• vosk po zapálení nechte rozhořet k okrajům, jinak by se mohl vytvořit tzv. tunel a svíčka by vám špatně hořela
• po zapálení se snažte se svíčkou nemanipulovat, hrozí riziko požáru. 

Svíčka je bez obalu (bez hliníkového kalíšku). Sada obsahuje 4ks čajových plovoucích svíček. Hmotnost jedné svíčky cca 20g.

Protože se jedná o 100% ruční práci, může se hmotnost i tvar mírně lišit u každé svíčky. Barva vosku a vůně se může mírně lišit v závislosti na šarži konkrétního včelího vosku. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Svíčky a vonící radosti
Raddar standardy a kritéria: bez chemie, bez plastů, ručně vyrobený, férové pracovní podmínky, česko-slovenská tvorba
Počet kusů uvnitř sady: 4
Hmotnost jedné čajové svíčky: cca 20g
Složení: 100% čistý včelí vosk

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Bylinkomilovnice začala spontánně a náhle, když Martina, která za ní stojí, od sebe z domu vyhodila veškeré produkty, které neměly přírodní složení a začala se intenzivně věnovat studiu složení kosmetických produktů a hledat cesty, jak žít více v souladu s přírodou. 

Martina se svým mužem tak kousek od Opavy založili bylinkové pole, které se snaží postupně rozšířit o nové rostliny a zeleninu a pustili se společně do včelaření.

"Včely jsou fascinující bytosti s darem inspirovat všechny v okolí a všechno okolo proměnit v něco nadpřirozeného..."

Značka Bylinkomilovnice se zaměřuje na tvorbu ze včelího vosku, o kterém se můžete dočíst více v krásném článku, který Martina sepsala: Proč používat svíčky ze včelího vosku

V nabídce Bylinkomilovnice však nenajdete jen přírodní svíčky ze včelího vosku, jenž má krásnou vůni sám o sobě a dodá specifickou atmosféru jakémukoliv prostředí či příležitosti, ale také další vonné svíčky ze  včelího a kokosového vosku, mýdlenky, aromadifuzéry, aromalampy a další poklady tvořené ručně s láskou, pokorou a vděčností k řemeslu, s ohledem na přírodu a svět kolem nás. Pro Martinu a její produkty značky Bylinkomilovnice je na prvním místě kvalita, zakládá si na lokálnosti, a proto volí především české dodavatele (a nebo se snaží nejít dále než po Evropském kontinentu). Například éterické oleje odebírá od českého výrobce ze středních Čech, skleničky jsou vyrobené v Německu a bavlněné knoty jsou opět z ČR.  

 Screenshot_20211119_002744bylinkomilovnice_logo_jpg_(1)-3