Přírodní aroma difuzér do auta

Přírodní aroma difuzér k zavěšení do prostoru s vůní chladivého pomeranče od české značky Bylinkomilovnice. Vhodný například do interiéru auta. 

Dostupnost Skladem (2 ks)
140 Kč
Přírodní aroma difuzér do auta

Krásně voňavá a elegantní drobnost do auta nebo menších interiérů.

Ekologicky šetrná a přírodní varianta aroma difuzéru s vůní chladivého pomeranče ve skleněné lahvičce s dřevěným uzávěrem od české značky Bylinkomilovnice. Obsahuje 100% přírodní esenciální oleje pocházející z České republiky. 

Návod k použití: Odstraňte maličkou plastovou krytku pod víčkem. Aroma difuzér pověste do prostoru a už si jen užívejte pozvolna se uvolňující vůni. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. 

Objem: 5ml

Výdrž vůně: cca 30 dnů

Složení: Isopropylidenglycerol, 100% přírodní esenciální olej (vyrobený v ČR).

Doplňkové parametry

Kategorie: Svíčky a vonící radosti
Raddar standardy a kritéria: ručně vyrobený, férové pracovní podmínky, česko-slovenská tvorba
Objem: 5ml
Složení: isopropylidenglycerol, 100% přírodní esenciální oleje

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Bylinkomilovnice začala spontánně a náhle, když Martina, která za ní stojí, od sebe z domu vyhodila veškeré produkty, které neměly přírodní složení a začala se intenzivně věnovat studiu složení kosmetických produktů a hledat cesty, jak žít více v souladu s přírodou. 

Martina se svým mužem tak kousek od Opavy založili bylinkové pole, které se snaží postupně rozšířit o nové rostliny a zeleninu a pustili se společně do včelaření.

"Včely jsou fascinující bytosti s darem inspirovat všechny v okolí a všechno okolo proměnit v něco nadpřirozeného..."

Značka Bylinkomilovnice se zaměřuje na tvorbu ze včelího vosku, o kterém se můžete dočíst více v krásném článku, který Martina sepsala: Proč používat svíčky ze včelího vosku

V nabídce Bylinkomilovnice však nenajdete jen přírodní svíčky ze včelího vosku, jenž má krásnou vůni sám o sobě a dodá specifickou atmosféru jakémukoliv prostředí či příležitosti, ale také další vonné svíčky ze  včelího a kokosového vosku, mýdlenky, aromadifuzéry, aromalampy a další poklady tvořené ručně s láskou, pokorou a vděčností k řemeslu, s ohledem na přírodu a svět kolem nás. Pro Martinu a její produkty značky Bylinkomilovnice je na prvním místě kvalita, zakládá si na lokálnosti, a proto volí především české dodavatele (a nebo se snaží nejít dále než po Evropském kontinentu). Například éterické oleje odebírá od českého výrobce ze středních Čech, skleničky jsou vyrobené v Německu a bavlněné knoty jsou opět z ČR.  

 Screenshot_20211119_002744bylinkomilovnice_logo_jpg_(1)-3