Porcelánové náušnice IV

539 Kč
Skladem (1 ks)

Ručně vyrobené porcelánové náušnice z dílny LK minilab.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tyhle náušnice podtrhnou ženskost každé ženské. Jsou nádherně jemné, okouzlující a neobvyklé. Jedná se o naprosto skvostný dárek blízké kamarádce, přítelkyni nebo třeba mamince.

Nádherné porcelánové náušnice od Lucie Kováčikové ze slovenského studia LK minilab.

Každá náušnice je tvořená a zdobená ručně, každý kus je tedy originál a jediný na světě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky a malé poklady
Materiál: porcelán
Pro koho: pro ni
Raddar standardy a kritéria: vegan, bez plastů, šetrné k životnímu prostředí, ručně vyrobený, férové pracovní podmínky, česko-slovenská tvorba

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Za značkou LK / minilab stojí Lucia Kováčiková, která vystudovala keramiku na Vysoké škole výtvarných umění v Bratislavě.

LK / minilab je její menší značka, pod kterou tvoří limitované edice šperků a porcelánových a keramických předmětů denní potřeby. Všechny její výrobky jsou zpracovány ručně, a to od prvotního nápadu až po finální produkt. LK / minilab je pro Lucii prostorem pro experimentování a hraní si s materiálem nebo nápady. Je to pro ni prostor, ve kterém se její vášeň a radost přenáší na porcelán.

Kromě studia LK / minilab Lucia dále tvoří pod svým jménem jako takovým. Tak vznikají projekty a instalace větších rozměrů.  

Pro její projekty jsou charakteristické příběhy, témata lásky, vztahů, vzpomínek a dětství. Hlavním materiálem, se kterým pracuje, se stal porcelán. Věnuje se hlavně tvorbě autorských objektů pro každodenní použití, které tvoří pouze v malých kolekcích nebo unikátně po jednom, ale tvoří také velké objekty a instalace. 

Bez názvu_4 Bez názvu2_4