Porcelánový náhrdelník| Cukrle

Designový náhrdelník s porcelánovým přívěskem na neonové bužírce v kombinaci s mosaznou trubičkou od českého studia Pookraj. 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
499 Kč
Porcelánový náhrdelník| Cukrle

Osobitý šperk pro osobité ženy. Taková drobnost, ale zato velká radost! Tak pozdvihněte svůj outfit zase o trochu výš.

Originální náhrdelník s přívěskem z porcelánu na neonové bužírce v kombinaci s mosaznou trubičkou od mladého českého studia Pookraj. 

Náhrdelník má obvod cca 70cm a je bez zapínání, nasazuje se pouze přetažením přes hlavu. 

Délka řetízku: cca 35cm (tzn obvod 70 cm). 

Velikost přívěsku: cca 3,5 x 2cm

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky a malé poklady
Raddar standardy a kritéria: bez chemie, šetrné k životnímu prostředí, ručně vyrobený, férové pracovní podmínky, česko-slovenská tvorba
Materiál: porcelán
Délka řetízku: 35cm
Rozměry přívěsku: 3,5x2cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Za tvorbou malého keramického studia Pookraj stojí ohromně šikovná a milá Dagmar Rýdlová z Prostějova. Baví ji především tvoření porcelánových šperků a drobného interiérového designu. 

Značka Pookraj je docela mladá, vznikla teprve před čtyřmi lety, kdy se autorka začala tvořením z hlíny zabývat úplně od základů a díky různým experimentům - úspěšným i těm méně úspěšným, se stále posouvá dále a dále a její značka krásně roste. 

,,Stále se učíme a hledáme nové jak technologické tak výrazové možnosti. Často se přistihneme, že nedokážeme udělat jednu věc dvakrát, neboť nás baví hledat zcela nový, snad o stupínek lepší, tvar či dekór. Hlína je materiál, který nás fascinuje a vždy napjatě čekáme, jak dopadne vylití nové sádrové formy, následné glazování a dekorování výrobku. Je to čarokrásné čarování, tak ho pojďte s námi probádat...,,

Bez názvu1

pookraj_logo-03 Bez názvu_6