Jing Jang náramek pro dobré vztahy

Něžný shamballa náramek s jing jang kombinací růženínu, amazonitu a nefritu od značky Citta Beads.

Varianta:
Dostupnost Skladem (1 ks) Na dotaz Zvolte variantu
345 Kč 465 Kč od 345 Kč
Jing Jang náramek pro dobré vztahy

Kdo by si nepřál dobré vztahy všude, kam se podívá!? A proč dobrým vztahům (kromě vlastní snahy a píle) ještě trošku nepomoct? 

Něžný harmonizační náramek v pastelových barvách tvořený kombinací růženínu, amazonitu a nefritu od značky Citta Beads. Náramek má nastavitelný obvod od 14 do 25 cm.

Růženín je do náramku přidán pro lásku, amazonit pro nekonfliktní plynutí energie a nefrit pak pro bohatství (a to nejen ve vztazích). Kombinace kamenů je poskládána v jing jang schématu tak, aby se minerály navzájem doplňovaly, prolínaly a tvořily tak logicky čistý celek.

Tento jing jang shamballa náramek se skvěle hodí pro romantické duše, které hledají harmonii ve svých vztazích.

Náramek lze zakoupit samostatně nebo ve speciálním dárkovém balení s vůní z esenciálních olejů. Tuto vůni si můžete kapat na náramek, už samotná šňůrka, kterou jsou náramky vázany, je skvělým nosičem vůně. Koupí voňavého balíčku přispíváte 60,-Kč na dobrou věc, a to na neziskovou organizaci Sázíme budoucnost.

Dárkový voňavý balíček obsahuje 5ml lahvičku s kapátkem s květinovo-citrusovou vůní složenou z esenciálních olejů, vámi vybraný náramek a kartičku s názvy použitých kamenů a poděkování s informací o zaslání příspěvků vybrané organizaci. Obsah balíčku je bezpečně uložen do ekologických materiálů a lehce navoněno jedním z esenciálních olejů. 

Shamballa náramky mají hlubší význam než jen módní doplňěk. Název Shamballa v budhistické tradici znamená mytické království, které je symbolem míru, osvícení a taky dokonalosti. Shamballa může být taky chápáno jako skryté místo v těle nebo duši a někteří v tomto skrytém místě hledají zdroj štěstí. Ve skutečnosti ale není důležité, zda takové místo nebo království opravdu existuje, legenda o království slouží spíše jako návod pro šťastný a osvícený způsob života, ve kterém je důležité pochopit, kým jsme a s jistou pokorou sebe sama přijmout a dále zjistit, co můžeme nabídnout druhým. Shamballa náramky mají speciální metodu zpracování, která spočívá ve vázání uzlů a doplněním o minerály a kameny (případně další materiály jako je dřevo, sklo nebo kov). Shamballa náramek je tedy hodnotnější než klasický šperk, je to ozdoba, jejíž původ byl inspirován nemateriálním pohledem na svět kolem nás a nositeli připomíná, co je opravdu důležité. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky a malé poklady
Pro koho: pro ni
Raddar standardy a kritéria: vegan, bez chemie, šetrné k životnímu prostředí, ručně vyrobený, férové pracovní podmínky, česko-slovenská tvorba, dobrodar
Obvod: 14 - 25cm
Kameny a minerály: růženín, amazonit, nefrit

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Citta Beads je česká značka, za kterou stojí Anna z Brna.  Je to značka ručně vázaných harmonizačních náramků a meditačních mal z minerálů a ze dřeva.

První náramek Anna vyrobila pro svou kamarádku, která se až příliš ohlížela na to, co si o ní myslí ostatní, a nedokázala věřit ve své schopnosti. Do náramku z korálků Anna vložila kamarádčinu mantru a když ho pak měla na sobě nebo u sebe, začala si uvědomovat, že nemusí řešit názor ostatních. Náramek jí dodával sílu. Dalším obdarovaným Anniným náramkem byl její muž, který v dané chvíli potřeboval dodat sílu a energii. Vyrobila pro něj "neholčičí" shamballa náramek, ve kterém byla zapletena zpráva. 

Náramky Citta beads jsou jednodudchým způsobem, jak někomu jinému říct "jsem tu s tebou a spolu to zvládneme". Citta znamená v sanskrtu mysl, je to obvykle mysl spojená s emocemi.

"Někdo doporučuje vybírat kameny podle znamení nebo živlů, někdo podle jejich účinků, já říkám, že je dobré si vybrat náramek podle toho, jak Vám padne do oka a až potom zkoumat, jaké má vlastnosti. I do náramku, který má zdánlivě jiné účinky podle svých minerálů si totiž můžete vložit svou vlastní zprávu, nehledě na to, že náramek je také módní doplněk, a tudíž k Vám musí v první řadě ladit a lahodit oku." Anna ze Citta beads

Pod značkou Citta beads dále vznikají meditační maly. Jedná se o tradiční a velice mocné náhrdelníky z korálků, které je možné také omotat kolem ruky a mít z nich tak náramky. Jsou používány především jogíny k počítání při odříkávání manter a k meditacím. Skládají se vždy z pevně daného počtu korálků. Mala může sloužit také jako upomínka vašeho předsevzetí nebo vytouženého cíle. 

Zakldatelka Citta beads, Anna, se taky profesionálně věnuje grafologickým rozborům. I ty u nás na eshopu najdete jakožto netradiční dárek pro vaše blízké - mrkněte na produkty značky Grafologicky.

21761458_314264865650086_5873008586786698390_n 30740357_386432705099968_5864603359641600000_o