Smysluplné karty pro rodiny

Konverzační karty, které vám pomohou otevřít hlubší a smysluplnější témata. Edice pro rodiny.

Dostupnost Skladem (1 ks)
360 Kč
Smysluplné karty pro rodiny

S kým si být blíže než se členy své rodiny? Rodinu si nevybíráme, rodina se nemění. Stojí vždy při nás. Známe se tak dlouho, že se občas naše vzájemná komunikace stane pouhou předvídatelnou výměnou faktů. Jak běží čas, každý z nás se vyvíjí, mění názory a paradoxně si občas přestaneme povídat o našich vnitřních světech.

Speciální edice karet Smysluplné rozhovory pro rodiny mají za vizi osvěžit a prohloubit naše konverzace s členy naší rodiny. Pomohou vám se sblížit a možná se dozvědět něco nového o sobě navzájem.

V balíčku je 60 konverzačních karet, které vám pomohou otevřít hlubší a smysluplnější témata. Mottem karet je "Vrať hloubku do svých rozhovorů i do svých vztahů", a prostřednictvím nich se to tak nějak opravdu stane. Máte 60 jedinečných a pečlivě promyšlených karet s otázkami, které vám dávají možnost, jak vrátit konverzacím hloubku. Je to zároveň 60 způsobů, jak lépe poznat své (více či méně) blízké. 

Pro koho jsou karty určeny? Tato edice byla stvořena speciálně pro rodiny.

Když překročíte hranici frází a naučených odpovědí, objevíte skutečný vnitřní svět člověka, který sedí naproti vám. Jeho touhy, strachy, sny i obavy. To, kým skutečně je. Karty Smysluplné rozhovory vám mohou pomoci udělat první krok a vstoupit do tohoto kouzelného světa lidských příběhů skrytých za společenskými maskami.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Seberozvoj
Materiál: papír
Pro koho: pro ni, pro něj
Raddar standardy a kritéria: vegan, recyklovaný / recyklovatelný, bez plastů, šetrné k životnímu prostředí, férové pracovní podmínky, česko-slovenská tvorba
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
K Avatar autora | 2.12.2021
Již máme klasické smysluplné karty, které jsou zajímavým prostředkem, jak ozvláštnit večer se společností. Tyto karty zaměřené na rodinu mám přichystané jako dárek. Svůj účel jistě také splní :)

Za projektem Smysluplné rozhovory stojí Vítek Novotný, který jej začal v roce 2017 v Brně. Původně chtěl vlastně zaexperimentovat a vyzkoušet, co se stane, když se setkají lidé, kteří se vzájemně neznají a začnou si povídat o důležitých, hlubokých a možná až intimních tématech. Nebo taky o tématech, nad kterými ještě nikdy v životě nepřemýšleli. Zpětná vazba byla famósní, takže se z jednorázového experimentu stalo pravidelné setkávání, které se postupem času rozšířilo i do dalších měst. 

Vítkova myšlenka je jednoduchá - dát lidem příležitost a prostor znovu si povídat. Dneska sice máme kopu komunikačních prostředků, na samotné podívání ale zbývá čím dál tím méně času (a možná i ochoty?). Spousta rozhovorů se odehrává dost povrchově, ubývá upřímných sdělení. Podle Vítka se naše sny, bolesti, touhy a trápení skrývají právě za hranicemi běžných konverzací. 

Projekt Smysluplné rozhovory jsou vlastně pravidelným setkáváním lidí, kteří se většinou navzájem neznají, ale mají společné, že se rádi baví a že rádi přemýšlí o hlubších tématech. Cílem Smysluplných rozhovorů je povzbudit a podpořit lidi v hlubších a hodnotnějších konverzacích a rozvíjet tak hlubší vztahy.

Vítek už zvládl uskutečnit 104 setkání, kde padlo 1058 otázek a prošlo jimi 672 spokojených účastníků. 

Na setkání může dorazit opravdu kdokoli, jsou tu pro ty, kteří chtějí poznat nové zajímavé lidi a užít si přátelskou atmosféru. Účastníci získají příležitost přemýšlet o důležitých tématech ve svých životech a načerpají spoustu inspirace. 

A kdo se na osobní setkání pořád ještě necítí, může začít sám doma. Třeba před zrcadlem nebo s partnerem, pomohou mu k tomu Smysluplné karty. 

Vítek-Novotný-1 Meeting