Hnědý postroj pro psy Funky Dog

Stylový elegantní městský postroj pro psy vyrobený z materiálu Piñatex a 100% lněného plátna. Vyrobeno ručně v České republice, část z prodeje je věnována českým útulkům. 

Varianta:
Dostupnost Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
1 490 Kč 1 890 Kč 2 290 Kč od 1 490 Kč
Hnědý postroj pro psy Funky Dog

Jako takhle. Tento postroj je naprostá špička v postrojích. Je to vlastně naprostá špička ze všech možných produktů na vodění psů. Za takovýhle postrojek vám bude váš pes vděčný až na půdu. A nejenom on! Část z prodejní ceny tohoto postroje je věnována psům v nouzi. 

Stylový městský postroj pro psy s nastavitelným popruhem okolo hrudníku. Střih a tvar tohoto postroje značka Funky Dog vyvíjela více než rok, veškeré detaily byly konzultovány z fyzioterapeutem tak, aby postroj umožňoval volný pohyb ramenního kloubu. 

Postroj je vyroben z materiálu  Piñatex® , který vzniká recyklací odpadu při pěstování ananasů na konzumaci, který by jinak spálili. Z listů se extrahují vlákna, která se dále suší, lisují a barví zdravotně nezávadnými barvami. Více se o materiálu můžete dozvědět v tomto videu.Značka Funky Dog si zakládá na nepoužívání kůže, proto našla tento úžasný materiál, který ji stoprocentně zvládne nahradit. 

Hlavní body, proč zrovna tento postrojek musí váš hafan mít:
• 100,-Kč z jeho ceny se věnuje útulkům.
• Je vyrobený z naprosto unikátního a exkluzivního materiálu.
• Materiál je přírodní a nezatěžuje životní prostředí.
• Postroj je velice kvalitně zpracovaný ve specializované dílničce s tradicí.
• Vyrobeno v České republice.

K postrojkům máme dále v nabídce také vodítka, které jsou sešité částmi hnědého Piñatexu® se zlatými komponenty.

Nabízíme tři velikosti postroje:
Velikost S
• obvod okolo hlavy 36cm
• délka x šířka předního pásu na hrudníkové kosti 16 x 4cm
• délka x šířka zadního pásu mezi lopatkami 10 x 4cm
• obvod okolo hrudníku od 45 do 57cm
• vyzkoušeno na: maltézák, jack russel, voříšek jezevčíka

Velikost M
• obvod okolo hlavy 46cm
• délka x šířka předního pásu na hrudníkové kosti 20 x 5cm
• délka x šířka zadního pásu mezi lopatkami 10 x 5cm
• obvod okolo hrudníku od 41 do 68cm
• vyzkoušeno na: mix bígla, mops

Velikost L
• obvod okolo hlavy 60cm

• délka x šířka předního pásu na hrudníkové kosti 27 x 6cm
• délka x šířka zadního pásu mezi lopatkami 10 x 6cm
• obvod okolo hrudníku od 68 do 84cm
• vyzkoušeno na: husky, hovawart, zlatý retrívr, rottweiler, labrador

Péče o postroje:
Postroj po čase užívání získá přirozenou patinu. Není vhodný na nošení do vody, déšť postroji však nevadí. Postroj je dokonce pratelný v pračce na 30°C, doporučený rozestup mezi jednotlivými cykly praní je 4-6 měsíců. Lze ho čistit také namokřeným hadříkem. Doporučujeme ho také jednou za čas potřít přírodním voskem nebo olejem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro zvířata
Materiál: Piñatex®
Pro koho: pro zvíře
Raddar standardy a kritéria: vegan, recyklovaný / recyklovatelný, bez plastů, šetrné k životnímu prostředí, ručně vyrobený, férové pracovní podmínky, česko-slovenská tvorba, dobrodar
Materiál dalších stran: Piñatex®, lnové plátno
Dostupné velikosti: S, M, L

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka FUNKY DOG je česko-slovenská značka ručně vyráběných módních doplňků pro psy a členy jejich rodiny, která pomáhá zvířatům v nouzi. Všechny produkty této značky jsou veganské, ekologické, nadčasové a vyrobené z ekologicky šetrných materiálů (Piňatex - video tu, len, bavlna). 

Za značkou FUNKY DOG stojí úžasná Katka Králová, jejíž vášní je tvořit a zároveň pomáhat zvířatům v nouzi. Značku odstartovala v roce 2015 produktem psího motýlka a od té doby své portfolio neustále rozšiřuje o nádherné oboustranné šátky, obojky, vodítka, hračky a mnohé další potřeby pro čtyřnohé přátelé.

Od samého počátku, co značka existuje, Katka věnuje 10-30% z každé objednávky útulkům a neziskovým organizacím, které pomáhají zvířatům. Každý, kdo koupí produkty FUNKY DOG tak pomáhá spolu s Katkou a každý šťastný pes, který hrdě nosí tyto produkty pak ukazuje světu, že pomáhá psím kamarádům, kteří takové štěstí jako oni neměli. Díky značce FUNKY DOG se již přerozdělilo neuvěřitelných 1 750 000,-Kč.

Nápad na tvoření psích doplňků započal psím motýlkem, který Katka pro svého psa dlouho nemohla najít. Až konečně našla nějakou sponku pro lidi a přilípla ji Kadlovi, tak se začaly dít věci! Poutal pozornost, kam přišel, lidé se na něj usmívali a bylo vidět, že jim jen pohled na takto vyfiknutého psíka dělá radost. A tak si Katka řekla, proč by tedy motýlky sama nevyráběla, když na trhu nejsou k dostání takové, jaké by si sama pro svého psa představovala a očividně mají úspěch. Založení značky FUNKY DOG pak na sebe nenechalo dlouho čekat, založila si stránku na Facebooku a následně i eshop.

Tváří značky FUNKY DOG je MR. Cuddlo ("Kadlo"), což je neobyčejný psík se silnou osobností, plemenem je to hrdý čistokrevný oříšek.

Na výrobu všech produktů se používá výhradně etické a ekologické materiály - především materiál Piňatex z ananasových listů. Výroba je zadávána do chráněných dílen, maminkám s malými dětmi a rodinným dílničkám s tradicí k řemeslu. 

Katarina_Kralova_a_Mr._Cuddlo_FUNKY_DOG_medium funky-dogTavola_disegno_7_copy_4_4x_73812284-2faf-4f39-811d-364e733001c4_180x